Erkekler

Bayanlar burada erkekler size karışmıyor çünkü burası sizin bölümünüz...
Kullanıcı avatarı
ayşem23
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Erkekler

Mesaj gönderen ayşem23 »

*Erkekler kadar kendini ciddiye alan ve abartan bir baska yaratik yoktur. Erkek, televizyonda maça konsantre olmasiyla takimina maç kazandiracagini düsünen tek canlidir.

*Kulaginda küpe olan yeni nesil erkeklerle evlenmekte sakinca yoktur. En azindan acinin anlamini ve mücevherin degerini bildikleri kabul edilebilir.

* Erkeklere is yaptirmak için isin içine "tehlike unsuru" katmak gerekir. "Aman yangin çikmasin" dediginiz anda, erkek, mangalin basina geçer.

* Kel ve zengin olanlara dikkat edin, paranin verdigi hava basmaca kelligin verdigi seksiligi gölgelemesin.

* Erkekler üzerinde mümkün oldugu kadar çok dügme bulunan telefonlari severler. Çok dügme olunca kendilerini büyük adam zannediyorlar (bakiniz ayni masada üç telefon!).

* Erkek sabahlari gazeteyi ilk okuyan olmak ister, ilk siz okursaniz "Ben" likleri yara alir.

* Bir adamin aynada kendisine bakisindan, bir baskasina ihtimam gösterme
potansiyeli olup olmadigini anlarsiniz.

* Topluluk içinde asla bir adama bir sey ögretmeye çalismayin. Erkekleri sadece onlarla basbasa oldugunuzda egitebilirsiniz. Toplum önünde hep her seyi biliyor olurlar.

* Bütün erkekler kirpik kivirma aletinden ürker, yastigin yanina koysaniz tabanca zannediyorlar.

* "Iliskimiz hakkinda biraz konussak" lafi kadar erkegin kaninin donduran baska cümle yoktur.

* Bütün erkekler kendilerini çok sempatik zanneder, çogu degildir.

* Bir erkek asla kadinlarin mayo satin almasinin neden bu kadar vakit aldigini kavrayamaz.

* Erkekler kendilerinin de alisveristen nefret ettiklerini bildiklerinden magazalarda "Erkekler" bölümü hemen giris kapisinin yanindadir.

* Dört adam yanyana geldiginde spor konusur, dört kadin yanyana geldiginde
erkekleri konusur.

* Bir erkek hiç bir ask filmini ikinci kez izlemez.

* Kadinlar "Onu gerçekten seviyor muyum, mutlu olur muyum" diye düsünürken
erkekler "Bu arabanin 240 bastigi dis görünüsünden de belli oluyordur, degil mi" türü düsüncelere dalarlar.

* Eger bir erkek "Seni ararim" dedikten sonra aramamissa... Telefon numarasini kaybettiginden veya öldügünden degil, görmek istemediginden aramiyordur.

* Kocanizi tenis maçinda yenerseniz aksama sirtini dönerek uyur.

* Erkek sevgilinizi onun kalbini kirmadan terketmek istiyorsaniz "Senden çocuk sahibi olmak istiyorum" diyerek hedefe kestirmeden ulasabilirsiniz.

* Pantalonunun altina body giymis bir kadinin tuvalette çektigi sikintiyi sadece, üzerinde kayak kiyafeti varken sikisan adam anlar.

* Karisina "Kilo aldin" diyen adam, kendi durumunu -gözünüzün içine bakarak- "Bu pantalon yikanirken daralmis" diye açiklar.

* Erkegin algilamasi o kadar zayiftir ki agir çekimde tekrari görmedikçe golün nasil atildigini anlamaz.

* Genelde klasik müzik dinlemeyi seven erkekler yere tükürmez.

* Erkek herseyi unutur, kadin herseyi hatirlar.

* Erkeklere psikanaliz yapmasi çok daha kolaydir çünkü hiç çikmadiklarindan çocukluklarina dönmeleri gerekmez.

* Erkegin sürekli sizi yataga sürüklemesini durdurmak istiyorsaniz, onunla evlenin.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Anlatılanların %80'i bence erkekleri tarif etmiyor. Bana kalırsa burada erkekler küçük düşürülmüş. Bu yazıyı yazan kişinin (ayşem23,olmadığından eminim) tanıdığı erkekler yüzünden tüm erkekler üzerine yorum yapılırsa böyle saçma birşey çıkar ortaya...

Bütün erkekler kirpik kivirma aletinden ürker, yastigin yanina koysaniz tabanca zannediyorlar.

Tabi canım bizde salağız ya! :kizgin:
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
ayşem23
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen ayşem23 »

VSaBaH emin olduğun gibi bunu ben yazmadım bence de bi çoğu gerçek değil sadece komik olduğunu düşündüğüm için paylaşmak istedim..Ama kabul edin bazılarının doğruluk payı var..

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

ayşem23, tabiki hepsini inkar etmiyorum. Zaten %20'sinin doğru olduğunu söyledim.

Ama ben bayanları tarif etmek için 100 maddelik bir yazı yazsam, onlardan bazılarıda sizi tarif eder mutlaka haksız mııyım?

Yine de emeğine sağlık!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

Bayanlar içinde birsürü şey yazıldı bunlara gülüp geçmek gerek tabi içinde doğrular vardır ben VSaBaH ın yüzdesini %20 arttırıyorum paylaşım için teşekkürler =D>

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

:hayiir:

Böyle yazılar yazan kızları bir görüşte ayırt edebilirim :D

Yaw o değil de bu yazıyı koyan kişinin avatarında Barış Akarsu olması da ayrıca eteresan....

Kullanıcı avatarı
ayşem23
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen ayşem23 »

Teşekkür edrim prensess..Bu yazıyı sırf komik olduğunu düşündüğüm için koydum yani zorla kabullendirmeye çalıştığım bişey yok.Bişeyi de belirtmek istiyorum, emin olun size sizden daha çok değer veriyorum..

Kullanıcı avatarı
ayşem23
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen ayşem23 »

Teşekkür edrim prensess..Bu yazıyı sırf komik olduğunu düşündüğüm için koydum yani zorla kabullendirmeye çalıştığım bişey yok.Bişeyi de belirtmek istiyorum, emin olun size sizden daha çok değer veriyorum..