Vay Şu Kadınları çözdüler(!)

Bayanlar burada erkekler size karışmıyor çünkü burası sizin bölümünüz...
Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Vay Şu Kadınları çözdüler(!)

Mesaj gönderen prensess »

Kadınca itiraflar

Beyler, işte size ''bir türlü çözemediğiniz'' kadınlar hakkında açıklayıcı bilgilerle dolu bir yazı! Onların iç dünyasını anlamanın tam zamanı.

* Gerçek olmasa bile güzel olduğumuzu duymak genelde çok hoşumuza gider.

* ''Kolay kadın'' imajı vermemek için çok istesek bile en az 3 kere ''hayır'' deriz. Ancak gerçekten sabırlı olanlar istediğini alır.

* Bir ortama girdiğimizde tüm kadınları süzüp hepsinin kalça, bel, bacak, yüz ve kıyafet güzelliğini kendimizle kıyaslarız.

* İsteklerimiz reddedilirse bazen bunun için ağlamayı silah olarak kullanırız.

* Terk edildiğimizde veya reddedildiğimizde üzüntümüzü gidermek için sığınacak bir omuz ararız. Bu da genellikle eski sevgilimizdir.

HİÇ UNUTMAYIZ!

* "Çok sarhoştum, birşey hatırlamıyorum, aslında seni arkadaş, olarak görüyorum" sözlerini mutlaka kullanmışızdır. Amacımız karşımızdakinin gururunu kırmamaktır. Tabii bununla demek istediğimiz; "kırılma ama seni beğenmiyorum veya senden hoşlanmıyorum"dur.

* Aslında her şeyi hatırlar ama sadece sorunlardan kaçmak için unutma yoluna gideriz.

* Gururumuz incindiğinde bunu düzeltecek ve her aradığımızda yanımıza gelecek bir erkek mutlaka vardır.

* Hepimiz bize zarar vereceğini bildiğimiz halde serseri bir erkeğe tutulup hayatımızı karartır, bizi gerçekten seven kişinin omuzunda onun için ağlarız.

* Daima rejim yaparız ama bunu sadece kilo verebildiğimiz zaman duyururuz.

* Sabahları eşimiz uyanmadan, gerekli hazırlıkları yapmış oluruz.

* En heyecanlı filmlerde bile o kendisini filme kaptırmışken biz neden elimizi tutmadığını düşünmekten filmi kaçırırız.

* Özel bir gün değilse, en tatlı gülümsememizi bir şey rica edeceğimiz zaman kullanırız.

* En yakın kız arkadaşımızı sevgilimizden deliler gibi kıskandığımız için onlar hakkında sevgilimize dedikodu yaparız.

Başlık neden öyle?-Çünkü hiç kimse şu kadınlar çözülmez,çözülmicek vs vs diye satır satır yazar,filim çevirirken biri çıkıp bunları yazmış.Vay! yazarı bulamadım..eğer 2 satırda anlatılabilir olsaydk herkes mutlu olurdu (: (bazı maddelerde yanlış değil hani ama bu kadarda basit değil :) )