Bir öneride bulunmak istiyorum.

Herkese parmak ısırttıracak yemekler yapmak isteyen bayanlara...
Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Bir öneride bulunmak istiyorum.

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Verilen tarifler resimleriyle birlikte gönderilse çok daha iyi olur diye düşünüyorum.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Bir öneride bulunmak istiyorum.

Mesaj gönderen VSaBaH »

dikenüstünde yazdı:Verilen tarifler resimleriyle birlikte gönderilse çok daha iyi olur diye düşünüyorum.

Üyelerimizin ne şekilde mesaj göndereceklerini bilemeyiz haksız mıyım? Dediğin şekilde olsa güzel olur ama yapabilecek fazla birşey olmasa gerek...

Ama uyarından dolayı bölüm yetkililerimiz bu konuda daha duyarlı olacaklardır... Ayrıca bu mesajı okuyanlar içinde aynı şey geçerli :)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Re: Bir öneride bulunmak istiyorum.

Mesaj gönderen dikenüstünde »

VSaBaH yazdı:Üyelerimizin ne şekilde mesaj göndereceklerini bilemeyiz haksız mıyım? Dediğin şekilde olsa güzel olur ama yapabilecek fazla birşey olmasa gerek...

Ama uyarından dolayı bölüm yetkililerimiz bu konuda daha duyarlı olacaklardır... Ayrıca bu mesajı okuyanlar içinde aynı şey geçerli :)

Ben de yapacak bir şey olduğunu göstermek için bu öneride bulunmuştum. Belki gören olur da resimlerle birlikte verir diye ;)