[DEV KONU] Bedava League OF Legends Script/Boostlatma Hilesi!! - Videolu(Sesli Anltm)

Her türlü bilgisyar oyunu için hileleri burada bulabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
ffrvle
Acemi Üye
Acemi Üye

[DEV KONU] Bedava League OF Legends Script/Boostlatma Hilesi!! - Videolu(Sesli Anltm)

Mesaj gönderen ffrvle »

Rep Gücü: 0
Rep Puanı: 0
Alarm [DEV KONU] Bedava League OF Legends Script/Boostlatma Hilesi!! - Videolu(Sesli Anltm)

Merhaba arkadaşlar ;

Müthiş bilgeligimden sizde faydalanın diye paylaşıma kaldıgımız yerden devam edıyorum.

Bu dev konumuzda League of legends script/boostlatma hilesinden bahsedicem. Arkadaşlar hileyi bugün sınıftan arkadaşım benle paylaştı bende bunu sizlerle paylaşıyorum. Hile çalışıyor fakat karakter scripti bulmak az ugrastırıyor ama ben zaten script hilesini kullanmıcam (ranked maclarda ban riski olabilir). Onun haricinde (oto farm hilesi, oto kasılma hilesi vs. türlü türlü özellikler var.)

Yazı çok uzun gitmesin hemen kurulumunun nasıl yapılcağını anlatmaya başlıyorum.

İndirme Linki;
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Videolu Anlatım;
video yayından kaldırıldı istek olursa yenisi eklenicek..

Yazılı Anlatım;

1-)Verdiğim linkten dosyamızı herhangi bir bölüme indirelim.
(Anti Virüsler, virüs bulursa devre dısı bırakın hileyi silmesin. Hile hile olduğu için virüs olabiliyor.)
2-)Klasöre çıkart yapalım ve klasörü açalım
3-)İlk önce "GoS Update" dosyasını çalıştıralım sonrada "Loader" dosyasını.
4-)(Id "ffrvle" şifre "peoples) burda azcık bekleyelım ve "Update" butonuna tıklayalım.

Ve lolde bir maça girin hile menümüz F7 tuşuyla karşımıza gelir iyi kullanımlar.

Arkadaşlar bu hileyi ücretsiz paylaştım, deneyenlerde +1 yorum yaparlarsa diger arkadaşların bu konudan yararlanabilmesi için katkıda bulunurlar.
Kolay gelsin..