Most-wanted cdsiz oynamak için bakınız...

Her türlü bilgisyar oyunu için hileleri burada bulabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
kesanlı_aslan
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen kesanlı_aslan »

Arkadaşlar bu konu hakkında çok başlık açıldı..Öncelikle burda yazılan şeylerin hepsini denedim ve şu an kendim cdsiz oynuyorum bu oyunu.Olmuyor demeyin yani Öncelikle oyunu kurduktan sonra cdlerin içindeki herşeyi pcnizde bi klasör yaratın ve oraya kopyalayın ve rarlı dosyaları çıkartın.(tabi pcnizde biraz yer kaplayacak ama idare edin artık,rarlı dosyaları çıkarttıktan sonra "st-nfsmw1.mdf" dosyası dışındakileri silebilirsiniz,bize lazım olan bu dosya çünkü).daha sonra aşağıdaki birinci linkten Daemon Tools programını indirin ve pcnize kurun.pc yi yeniden başlattıktan sonra sağ alttaki kırmızı simgeye sağ tıklayın ve en üstteki "virtual cd/dvd rom" sekmesinde yer alan "mount İmage"ye tıklayın.açılan pencerede cdleri i kopyaladığınız klasörü bulun ve o klasördeki "st-nfsmw1.mdf" adlı dosyayı seçerek Daemon Tools ta açılmasını sağlayın.şimdi bilgisayarıma tıkladığınızda da göreceğiniz gibi yeni bir cd sürücü çıkacak,bunu sağ tıklayıp aç diyerek açın ve içindeki "speed" dosyasını Program Files/Ea Games/Nfs MOst Wanted klasörüne kopyalayın.şimdi aşağıdaki ikinci linkten "sd4hide" programını indirin ve aynı şekilde Program Files/Ea Games/Nfs MOst Wanted klasörüne kopyalayın. Evet tüm bu işlemleri eksiksiz yaptıktan sonra "sd4hide" programını açın ve ekrandaki "hide" butonuna tıklayın..Artık yapacağınız tek şey masaüstündeki "mostwanted" kısayoluna tıklayıp oyunu başlatmak...kolay gelsin umarım faydalı olur.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
denizbrn
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen denizbrn »

-----------------------------------
En son dikenüstünde tarafından 24 Tem 2009 [ 19:22 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Küfüre yer yok burda.

Kullanıcı avatarı
glcn37
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen glcn37 »

kesanlı ben c:/ den girdim ea gamese orda dediğin dosya yok acıklayabilirmisin biraz oyun hakkında cok sey bilmiyorum?

Kullanıcı avatarı
eneskral12
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen eneskral12 »

link kırık!!! linki yenilermisin