şimdi sıra üni seçmekte sıra bilgi ve yardımm

Üniversiteliler kendi üniversitenizi ve bölümlerinizi burada tanıtabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

şimdi sıra üni seçmekte sıra bilgi ve yardımm

Mesaj gönderen serooo »

evet arkadaşlar hepinizin bildiği gibi öss sonuçları nihayet açıklandı .. şimdi sıra tercihlerde

şimdi biraz bilgi eksikliği biraz da tereddüt var bende sizle de paylaşayım istedim ve o müthiş soru.....

>>>>> siz olsaydınız itü telekominikasyon mu, hacettepe otomotiv mi yoksa, tıp mı okumak isterdiniz veya bunlardan birini seçme imkanınız olsaydı hangisini seçerdiniz??? lütfen bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlar yorumlarını esirgemesin

.... selametlee....

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Re: şimdi sıra üni seçmekte sıra bilgi ve yardımm

Mesaj gönderen Y4HY4 »

ıtu tabıkı

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

serooo, anlaşılan kasıp kavuracaksın ortalığı :)

Söylediğin gayet güzel bölümler... Tercihin en güzelini sen kendin yapacaksın ama ben olsam Tıp'ı seçmezdim... ÖSS'yi zor zoruna kazan Tıp'a git... Sonra 6 sene o zor dersleri gör. Sonra ÖSS'nin çok daha zoru olan TUS'a gir...

Valla bu aşamaları aşsan bile Tıp mantıken kafama yatan bir bölüm değil benim... Ne biliyim hayvanlarla uğraşırsın, makinalarla uğraşırsın, bilgisayarlarla uğraşırsın hatta Gıdalarla uğraşırsın :) tamam ama Tıp'da insanların hayatlarıyla uğraşırsın.

Para konusunu hiç açmıyorum. Doktor ol parayı kır kısacası bu ama bu bölümü istiyorsan bunları göze almalısın. Bunlar benim görüşlerim kararın en iyisi tabiki senin vereceğin...

Diğer iki bölüm hakkında Otomotiv'in geleceğini parlak görüyorum o kadar fazlada bilgim yok açıkcası...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

ben ist. da okumak istemediğimden otomotiv daha yakın bana gibi