Sertifika Ödüllü İngilizce Testi [ İnternet Üzerinden ]

Üniversiteliler kendi üniversitenizi ve bölümlerinizi burada tanıtabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Sertifika Ödüllü İngilizce Testi [ İnternet Üzerinden ]

Mesaj gönderen VSaBaH »

Merhaba Arkadaşlar,

İnternette bir siteye rastladım. İngilizce testi yapıyor ve gayet de yarayışlı bir test. Yani soruları biraz kolay biraz yüzeysel geçmiş ama yinede İngilizcesini test etmek isteyenler için güzel bir site...

:fikir: Üstelik internet üzerinden yazıcıdan çıktısını alabileceğiniz bir sertifika da veriyor :)

İşte Site:
:ok: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

İsteyenler sertifikalarını burada yayınlayabilir...

Resim

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Sertifika Ödüllü İngilizce Testi [ İnternet Üzerinden ]

Mesaj gönderen VSaBaH »

İngilizleri de İngilizce'yi de hiç sevmem ama öğrenmek bilinçli insanlara hiçbirşey kaybettirmez aksine kazandırır... ;)

Resim

Bilinçsizler ise İngilizce'yi öğrenmekle yetinmez onların kültürlerine de merak salarlar... :tuh:

Bilinçsizler zincirinin bir halkası olmamamız dileğiyle....

NOT: Bu konuyu Üniversiteler bölümüne açma sebebimi anladığınızı düşünüyorum ama yine de merak edenler için söyleyelim... İlköğretim Kurumlarında ve Liselerde İngilizce eğitimi gereksizdir...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Gökl-l@N
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Gökl-l@N »

sana bu belgeyi verdilerse kolpa bir sitedir

sende ne arar ingilizce :D yoksa cevap anahtarı da mı
var :haha: :haha: :haha: :haha:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Gökl-l@N yazdı:sana bu belgeyi verdilerse kolpa bir sitedir

sende ne arar ingilizce :D yoksa cevap anahtarı da mı
var :haha: :haha: :haha: :haha:

Senin gelmişini geçmişini İngilizce yazar bi de üstüne anlatırım Gökhan... :haha:

Kimin ne bilip ne bilmediğini bilip bilememe özelliğini kim verdi sana?

O kadar Temiz Türkçe diyorum tamam ama bu İngilizceyi bilmediğimden veya öğrenmekte zorlandığımdan değil, İngilizce eğitimi desteklemediğimden ve Türkçe eğitimin öneminin farkında olmamdandır...

NOT: Amacım övünmek değildi eğer öyle olsaydı hiç yanlışım çıkmadığını da belirtirdim :D
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

VSaBaH yazdı:
NOT: Amacım övünmek değildi eğer öyle olsaydı hiç yanlışım çıkmadığını da belirtirdim :D

hehehe :D