Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tanıtım Filmi

Üniversiteliler kendi üniversitenizi ve bölümlerinizi burada tanıtabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
Fatma Anne
Forum Annesi
Forum Annesi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tanıtım Filmi

Mesaj gönderen Fatma Anne »

Ondokuz Mayıs Üniversitesi 'ni daha yakından tanımak isteyenler! :shock:

lütfen linki tıklayınız.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

biz tanıdık tanıyacağımız kadar ;-)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Mr_Fantastic yazdı:biz tanıdık tanıyacağımız kadar ;-)
:D :lol:
Kocaman üniversite tanımakla bitmez be adminim..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
evren
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen evren »

Demi kocaman. :roll: :roll:

Kullanıcı avatarı
Fatma Anne
Forum Annesi
Forum Annesi

Mesaj gönderen Fatma Anne »

Ben bu başlığı sadece sizin için açmadım ki.OMÜ sizin okuduğunuz üniversite olabilir fakat bu foruma giren herkes yada her üye OMÜ'den değil bu nedenle okul seçmek isteyenlere yardımcı olmak ve benim gibi sadece üniversite hakkında bilgilenmek isteyenler için açılmış bir başlık. Siz üniversitemiz diyorsunuz fakat üniversiteyle ilgili hiç bir bilgi vermiyorsunuz bizlere...

Ayrıca metinin bu cevabından bıkkınlık ve vatan hasreti gibi bişeyler hissediliyor ;-)
En son Fatma Anne tarafından 01 Kas 2006 [ 14:46 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

teşekkürler koala...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

koala yazdı:

Ben bu başlığı sadece sizin için açmadım ki.OMÜ sizin okuduğunuz üniversite olabilir fakat bu foruma giren herkes yada her üye OMÜ'den değil bu nedenle okul seçmek isteyenlere yardımcı olmak ve benim gibi sadece üniversite hakkında bilgilenmek isteyenler için açılmış bir başlık. Siz üniversitemiz diyorsunuz fakat üniversiteyle ilgili hiç bir bilgi vermiyorsunuz bizlere...

Ayrıca metinin bu cevabından bıkkınlık ve vatan hasreti gibi bişeyler hissediliyor ;-)

Efendim söylediklerinizde sonuna kadar haklısınız.. Bizden başka bilmeyenler için bu mesaj yararlı olabilir..
Fakat biz üniversitemizi yeterince tanıttığımız inancındayım.. Hatta ben OMÜ ile ilgili bir mesaj atacağımda, inşallah forumdakileri OMU'den bıktırmamışızdır diye düşünüyorum.. Çünkü OMÜ ile ilgili mesajlar var.. Gerek resimler olsun, gerekse başka bölümlerde..Eğer gerçekten tanıtmadığımızı düşünüyorsanız..

GEREKEN YAPILACAKTIR.. :D (Bıkmamış olduğunuza sevindim.. )

Ha bu arada o tanıtım filminde Mühendislik Fakültesi yok sanırım.. Çünkü fakültemiz yeni bir fakülte..Onun resmi resimler bölümümüzde mevcut..

İŞTE BİR ÖRNEK..
Resim
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
akkin
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen akkin »

ben bu üniversiteye geldiðim için piþmaným.kimseye tavsiye etmem.inþallah bu dönem konya ya geccem. :-(

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

akkin yazdı:ben bu üniversiteye geldiğim için pişmanım.kimseye tavsiye etmem.inşallah bu dönem konya ya geccem. :-(

Kardeş ne yönden böyle düşündün bilmiyorum ama bana göre böyle genel konuşma, belki senin bölümün bu üniversite de pek tutulmuyor..Bu üniversiteyi tercih etmeyi düşünenlere yanlış örnek oluyorsun..

Ben Ondokuz Mayıs Üniversitesi Gıda Mühendisliğinde okuyorum ve üniversitemden ve özellikle de bölümümden çok memnunum..

Ben Konyalıyım..Sana ÖSS de tercih sıramı söyleyim.
1)İstanbul Ünivertsitesi Bilgisayar Mühendisliği (iDEALİM)
2)Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Mühendiliği (BiR UMUT :D)
3)Ege Üniversitesi Gıda Mühendisliği
4)Ondokuz Mayıs Üniversitesi Gıda Mühendisliği
5)Ondokuz Mayıs Üniversitesi Gıda Mühendisliği (II. Öğretim)
6)Selçuk Üniversitesi Gıda Mühendisliği
7)Celal Bayar Üniversitesi Gıda Mühendisliği
8)ODTÜ Gıda Mühendisliği (ELiM KAYDI :D)

:arrow: Düşün yani Konyalıyım ve Ondokuz Mayıs Üniversitesinin II. Öğretimini bile Konyadan önce yazıyorum..

:!: Bulunduğun bölümü sevmeyebilirsin ama Üniversiteye karşı böyle ön yargılı yaklaşman bana göre DOĞRU DEĞİL..
 !

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

koala yazdı:

yok beni yanlış anladın aslında burda sadece bizden bahsetmiştim, paylaşım için teşekkürler, üniversitemizi tanımayanlar için güzel bir tanıtım yolu