SEO Eğitim Zirvesi – Arama Motoru Optimizasyonu Stratejileri

Üniversiteliler kendi üniversitenizi ve bölümlerinizi burada tanıtabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
seoegitim
Acemi Üye
Acemi Üye

SEO Eğitim Zirvesi – Arama Motoru Optimizasyonu Stratejileri

Mesaj gönderen seoegitim »

12-13 ŞUBAT 2016 - TAKSİM GOLDEN AGE HOTEL

BAŞARILI EĞİTMENLER
Online platformların ünlü kişileri ve markaları ile her biri alanında uzman 10 profesyonel ve deneyimli konuşmacı.

NEDEN ZİRVE?
SEO’nun tüm aşamalarını tek eğitimle öğrenme, sektörün ünlü isimleri ile tanışma, sosyal bir etkinlik ortamında bulunma fırsatı.

NE KATACAK?
Kişisel ve kurumsal web sitelerinizin optimizasyonlarını yapabilecek bilgi ve beceriye sahip olacağınız faydalı bir eğitim projesi.

BİZ KİMİZ?
SEO Akademi olarak 2012 yılında kişi ve firmalara SEO ve Sosyal Medya dahil 20 dalda kaliteli ve ayrıcalıklı eğitim verme hedefiyle kurulduk.

NELER YAPIYORUZ?
Her biri alanında uzman eğitmenlerle, uluslararası standartlarda profesyonel internet eğitimleri ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

NELER KAZANACAKSINIZ?
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! , SEO’nun tüm tekniklerini öğrenmenizi ve merak ettiğiniz konularla ilgili bilgilenmenizi sağlayacak.

Resim

EĞİTMENLERİMİZ İLE TANIŞIN
Her biri alanında uzman ve yıllarını LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! eğitimine adamış profesyonel SEO uzmanları, marka yöneticileri, sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanları, iletişim bölümlerinde eğitim veren akademisyenler ve online platformların nabzını tutan ünlü markaların yöneticilerinden oluşan konuşmacı listemize göz atın!

Yenilikçi, ilkeli ve deneyimli SEO’nun farklı dallarında faydalı ve yol gösterici bilgiler vererek sizlere optimizasyonun ilkelerini öğretecek. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!mantığını, kavramlarını, analizden tanıtıma toplam 19 oturumda SEO’nun uygulanışı aktarılacak. Eğitmenler:
TÜRKİYE’NİN EN İYİ SEO EĞİTMENLERİ

Resim

ORHAN GÜRBÜZ
Dijital Pazarlama Stratejisti
Seo Akademi, Kurucu

EĞİTİM YERİ
Golden Age Hotel
Topçu Caddesi, Taksim, Beyoğlu / İstanbul

BİZ
SEO Akademi, teknolojiyi ve çağın gelişmelerini yakından takip ederek yüksek standartta eğitim vermektedir. Yaratıcı, problem çözme yetisine sahip, çağın gereklerine ayak uyduran, yeteneklerinin farkında bireyler yetiştirmek ve kurumlara özel çözümler sunmak ilkesiyle hareket eden eğitim merkezimiz sahip olduğu yetkinlikler ile sektöründe en güvenilir ve güçlü eğitim kurumudur.

SEO Akademi, yıllardır emek harcadığı Kurumsal Eğitim Partnerliği ile firmaların bilişim departmanları ve insan kaynakları bölümlerine eğitim çözümleri sunmaktadır. Kurumlara özel programlanan dersler ile hedefimiz; çözüm ortağı olduğumuz firmalara değer katan, fark yaratan projeler üretmek, yüksek kalite standartında eğitim hizmeti sunmaktır.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

KAYIT YERİ - İLETİŞİM
Seo Akademi
İncirli Caddesi Alpay İzer Sokak No:4/B Bakırköy / İstanbul
Çağrı Merkezi: 0850 532 30 30
Telefon: 0 212 570 60 77
Email: [email protected]
Web: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Daha Fazla Bilgi İçin LÜtfen İnternet Sitemizi Ziyaret Ediniz.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!