öğrenciler parmak kaldırsın mı kaldırmasın mı???

İlköğretim öğrencileri, lise öğrencileri, dersane öğrencileri işte sizin yeriniz...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

siskatil2 yazdı:BENCE ELEKTRONAİK BİR SİSTEM OLMALI HER SIRDA ögrenciye ait bir düğme ögrenci basıgı zaman ögretmen ekkranda kim istiyor secmeli
YADA
herkes yapmalı ögretmen ekrandan bakmalı cvplara :D
M.E.BAKANI OLCAK ADAMIM

Bu akılla Milli Eğitim Bakanı olmak kesmez seni. Direk Cumhurbaşkanı yapmalı seni :D

Parmak kaldırmadım, kaldırmam da... Ha aklıma takılanı parmak kaldırır sorarım ama eğer bildiğim birşey varsa ortada o zaman onu kendime saklarım, hoca sorarsa da cevaplar geçerim... ;) Millet parmak kaldırdı ben kaldırmadım da ne oldu sanki :D

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
eeeswa
Acemi Üye
Acemi Üye

Re: öğrenciler parmak kaldırsın mı kaldırmasın mı???

Mesaj gönderen eeeswa »

parmak kaldıran qruptayım:Dama:Sedebıyat , ınqılızce, coqrafya derslerınde qenelde zorla kalkar:D

bazen bılmedıqım konuda bıle parmak kaldırıom ama sadece bı ıkı defa denk qeldımk:Dsozel zekamla ondan sıyrıldım ve sayın sıra arkadasım qwze saolsun:D

bu taktık quzelde bızım hocalara anlatsam otur yerıne be deıp yıne des anlatmaya baslarlar:Dbazıları harıc:D

Kullanıcı avatarı
nslsh
Aktif Üye
Aktif Üye

öğrenciler parmak kaldırsın mı kaldırmasın mı???

Mesaj gönderen nslsh »

kimsenn şu ana kadar kimsenn aklına gelmemş bi konuya değinmşlerbu parmak konusu pek çok öğrenciiyi yıldırıyor bn dahil :)