ingiliz kaleleri...

Kendi çektiğiniz veya paylaşmak istediğiniz bütün resimler buraya...
Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

ingiliz kaleleri...

Mesaj gönderen prensess »

Hep bu görkemli kaleler arkasındakileri görmek istemişimdir zindanlarını,kraliyet yaşamını...Big Ben'i görmek filan ama aslında hiçbişi böyle büyük taşlardan görünen gibi değil michael farguhar(umarım doğru yazıyorumdur)kraliyet skandalları kitabındada sadece birazını bahsettiği(o biraz fazla gelebilir ama daha fazlası var)şeylerde var ama ben sadece size gizemler üstüne kurulmuş büyük betonların resimlerini paylaşacağım :D :D

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
gonulcelen
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen gonulcelen »

paylaşımın için saol prensess çok güzel fotoğraflar ;)

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

harika kaleler yalnız benim kale inşaası olarak beğendiğim mimariler avusturya ve alman ki bunun en bariz örneği haydarpaşa garı gibi büyük bi barok tarzının bi istasyonda kullanılması örneğidir........ayrıca avusturya mimariside DÜNYANIN en tanınmış örnekleri
bu tarz bi mimari anlayışı şehirde motiflendirmek harika.........elimden gelse bi romaya bide buraya gitmeyiçok isterim......yalnız bunlara değinip de dünyanın en büyük mimari örneği olan selçuklu ve osmanlı mimariside unutmamak lazım......halen daha bu mimari örnekleri mimarlarımız a örnek olmaktadır...çok teşekkürler çok sağol bizi bilgilendirdiğin için....