Burak Özcivit

Burada yerli ve yabancı oyuncuları daha yakından tanıyabilir, onlar hakkında bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

ben hiç sevmedim tipini....
bende hiç sevmedim yırtık gibi duruyor...yalnız tabi zewk işi bu arkadaşlara hiç bi sözü m yok...

Kullanıcı avatarı
Ak_23
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Ak_23 »

M.TUĞRUL yazdı:
ben hiç sevmedim tipini....
bende hiç sevmedim yırtık gibi duruyor...yalnız tabi zewk işi bu arkadaşlara hiç bi sözü m yok...
Ben sizi anlamadım.. :D :D :D

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

Ben sizi anlamadım..
büyüyünce anlarsın....... :lol:

Kullanıcı avatarı
iSaR
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen iSaR »

M.TUĞRUL yazdı:
Ben sizi anlamadım..
büyüyünce anlarsın....... :lol:
:D :D

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Resim

bunlarda benden inş beğenirsiniz

Kullanıcı avatarı
büşra
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen büşra »

zeynep imzalar süper olmuş eline sağlıkk : :D

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Zoraki damat, Zoraki Oyuncu

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

'Best Model of Turkey'de birinci, dünya klasmanında ikinci olan Burak Özçivit, Kanal D'de yeni başlayan 'Zoraki Koca' adlı dizide başrol oynuyor. Futbolcu olmak isterken kendini kameraların önünde bulan Özçivit, 'Her şey babamın yüzünden oldu' diyor

'Resimlerimi babam göndermiş'
Nereden aklına geldi model olmak?
Babam istiyordu daha çok, benim aklımda yoktu. Zamanında çok istemiş olamamış, o yüzden teşviki çok oldu. 'Ben yapamadım oğlum yapsın' durumu.'Best Model' yarışmasına resimlerimi göndermiş. Annem de hiç istemiyordu.Yüksek tahsilimi yapayım, iyi bir işim olsun diye düşünüyordu.
Peki sen ne olmak istiyordun?
O sıralar 17 yaşında, top peşinde koşan bir çocuktum. İleriye yönelik planım yoktu. Sadece futbolcu olmak istiyordum. Sonra Marmara Üniversitesi Fotoğraf Bölümü'ne girdim. Orada okurken 'Best Model' elemelerine çağırdılar. Beş yıldır okuldayım ama mankenlikten dolayı hâlâ ikinci sınıftayım.
Sonra mankenlik ağır mı bastı?
Tabii, ortamı filan görünce hoşuma gitti doğrusu. Okulla birlikte götürürüm diye düşündüm ama profesyonelliğe kadar gitti.
Kızlar filan da var tabii, o ortamda...
Bilemiyorum, var tabii, işte öyle aldı yürüdü. Ben bir işe çok zor adapte olurum ama olduğum zaman o işi iyi yaparım. Şimdi de oyunculuk işine yoğunlaştım.
Kolay yani bu oyunculuk meselesi...
Öyle demiyorum ama beyin olarak oradayım. En azından yapımcılar şimdilik memnun. Ayrıca 'Eksi 18'de de oynadım. Oyunculuk öyle başladı. Beni internette görmüşler, esmer birini arıyorlarmış. Önce istemedim, anlamam dedim. Israr ettiler, ben de tecrübe olur diye kabul ettim, dersler aldım. Sonuçta "Sende iş var" dediler.
Pardon bu esmerlik nereden geliyor? Sakın solaryum deme bana...
Babam Antepli, annem Edirne tarafından. Böyle çapraz bir durum var o açıdan.
Bu arada sinemayla ilgili miydin, 'Al Pacino gibi olsam' diyor muydun?
Hiç, kesinlikle yoktu. Ama dediğim gibi bu işe girdim ve yapacağıma inanıyorum.
Bir anda kendine göre şöhret oldun, bu seni ne kadar şaşırttı?
Olay karakterde bitiyor. Ben düzgün bir adam olduğum için beş yıldır değişmedim. Yarışmalar da, etrafımdaki kızlar da, magazin basını da beni şaşırtmadı. Annem-babam öyle yetiştirdi. Karakter neyse odur.
Nedir senin karakterin?
'Best Model'da birinci olduğum zaman bu olayın, 'Ye kürküm ye' olayı olduğunu gördüm. Seni televizyonda, gazetede görüyorlar, bir hayranlık oluyor. Ama bunun geçici olduğunu biliyorum. Bir süre iş yapmasan insanlar seni hemen unutuyor. Mesela bazı manken arkadaşlar televizyon dizisinde filan rol alınca şekilleri değişiyor, havalara giriyorlar. Ben bunlardan uzağım. Kendimi hiçbir zaman şöhrete kaptırmıyorum. Ona göre hareket ediyorum. 'En iyi' olayım diye bir derdim yok. Amacım bu işi (oyunculuğu) iyi yapmak, şöhret değil.

'Sevgilim çok kıskanıyor'

Senin gibi yakışıklıların kadınlarla ilişkileri de zor olur derler. Öyle mi?
Bir kız arkadaşım var, ilişkimiz iki yıldır sürüyor. Hatta ben birinci olduğum zaman o mecburi nedenlerden dolayı İzmir'e gitti bir yıl görüşemedik. Ve ben onu bir yıl bekledim. Sonra burada bütün işlerimi ayarladım, iki yıl önce İstanbul'a geldi, burada yaşıyoruz. İnsanlar beni böyle görünce çapkındır diye düşünüyor ama alakası yok.
Sevgilin kıskanmıyor mu?
Çok kıskanıyor. Ben kendimi biliyorum ama içim huzursuz. Kuşku ister istemez oluşuyor. Yapacak bir şey de yok...
Son zamanlarda bazı ünlü kocalar eşlerini bırakıp, genç kızlarla birlikte oluyor. Bir acemi ve 'zoraki koca' olarak bu konuda ne diyorsun?
Şöhret yaptırıyor bunu. Tanınmanın getirdiği bir şey. İnsanlar ne kadar karakterli olsalar da, başları dönüyor bence.
Dizideki gibi 'Aşkta kazanan kumarda kaybeder' gibi bir durumun var mı özel yaşamında?
Şöhretlere bir türlü âşık olunuyor, bu klasik bir şey. Ama ünlülerin dışında bu biraz zor, ilgi çekmek için kendini beğendirmek zorunda adam. O da, 'Bu kadınları ayarlamak için para kazanmam lazım' diyor. 'Ünlü değilsem, zenginim' havasını atıyorlar. Herkes bunun yalan olduğunu biliyor. Fakat bir kılıf uydurulmuş buna da. Eviydi, arabasıydı, parasıydı diye güç ediniyorlar.

Kaynak:Radikal

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Resim
Resim
Resim
En son summer tarafından 24 Ağu 2007 [ 21:06 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.