Cem Avnayım

Burada yerli ve yabancı oyuncuları daha yakından tanıyabilir, onlar hakkında bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Cem Avnayım

Mesaj gönderen prensess »

Cem Avnayim 20 Haziran 1984 doğumlu ve ikizler burcundan. Marmara Üniversitesi Sağlık-Eğitim bölümü öğrencisi.

Reklam filmleri ve dizi filmlerde rol alıyor. Aşkı seviyor ve kendini de şıpsevdi olarak görüyor.

İddaya girmeye bayılıyor.

Röportaj

Naber Cem?
Çok iyiyim teşekkür ederim.

Neden televizyon?
Bu soru soruldu bana yine aynı cevabı vereceğim; bir gün Bağdat caddesinde kız arkadaşımla dolaşırken, Cenk (Durmazel) kız arkadaşıma çıkma teklif etti, kız arkadaşım olmaz dedi, ben de atladım kamerayı görünce, "Ben varım o yüzden olmaz" dedim. Sonradan insanlar "Vay seni televizyonda gördük, çok şekerdin" falan dediler, iyi o zaman dedim televizyona atıldım. Daha evvelden de böyleydim ben, bir kamera gördüm mü hemen atlardım, bir mikrofon gördüm mü konuşurdum.

İçinde vardı yani?
Evet, kalabalık varsa sahneye çıkardım kesin.

Kız arkadaşın güzel giyiniyor mu sence?
Kız arkadaşım kesin güzel giyinir, olsa...

Peki bir kızın tarzı seni iter mi?
Zaten ben karışırım beğenmezsem, değiştirtirim tarzını. Kendim gider alırım "bunu giy" derim. Beni iten nokta ayakkabı olur mesela, ayakkabısı kıyafetine olmadıysa bana da olmaz.

Peki senin çok ayakkabın var mı?
Benim hiç yok, iki tane ayakkabım var, sürekli aynı ayakkabıyı giyiyorum , yırtıldıktan sonra değiştiriyorum.

Hmmm, ama kızların ayakkabılarına çok dikkat ediyorsun, öyle mi?
Kızlarda çok olmalı.

Peki televiyonda gördüğün kadınların üstüne başına bakar mısın, şu güzel giyinmiş bu kötü giyinmiş gibi şeyler söyler misin?
Herkes televizyonda farklı şeylere bakar, ben üstbaştan ziyade ışığa kameraya falan dikkat eder oldum, televiyzonda artık onlar ilgimi çekiyor. Artık bakmıyorum kıyafete olmuş olmamış diye. Hele bayan kıyafetlerine hiç bakmıyorum. Genel görünüşlerine bakıyorum tabii ama kıyafet olarak hiç bakmıyorum.

Peki sence güzel giyinen kadın ne giyer?
Bir kadın dar giyecek.

Tayt gibi mi?? (şaşkınlık ifadesi)
Tayt çok kötü bir şeydir ve hiç kimseye yakışmaz. Demek istediğim, jean giyecekse dar giyecek; düşük belli dar jean. Ayrıca kadın dediğin topuklu ayakkabı giyecek, ayakkabı konusunda çok hassasım, açık ayakkabı güzel ayak falan bunlar çok etkiliyor beni, ben göğüs dekoltesinden daha çok ayak dekoltesine bakarım. Bir kadının kıyafetinden daha çok eline ayağına bakarım. Zaten giysini ayakkabıyla uydurdun mu iş bitiyor.

Spor kıyafet mi klasik kıyafet mi?
Bana bakan alakasız bulabilir belki ama ben rüküş kızları beğeniyorum, kokoş, süslü püslü olanları... "Çekeyim bol bir pantolon altına bir spor ayakkabı, üzerine bi de beyaz bir t-shirt çektim mi tamamdır" tarzını beğenmiyorum. Kadın kendisiyle uğraşacak. Bir iki saat hazırlansın, ne işi var ki zaten? Sevgilisiyle buluşmaktan daha önemli ne işi olabilir ki?

Peki, sen nasıl alışveriş yapıyorsun? Ayakkabı almıyorsun onu anladık.
Alışverişe çıkayım diye evden çıkmam hiçbir zaman. Gözüme bir şey takılır beğenirim, param varsa alırım, yoksa ayırtırım sonra alırım. Bir şeyi beğendim mi onu almam lazımdır benim. Param varsa tabii, yoksa napalım yani?

Peki ne sıklıkta giysi alırsın?
Maddi duruma göre, varsa param alırım.

Paranın ne kadarını giysiye verirsin peki?
Çok vermem. Genelde param yemeye içmeye gider. Ama kıyafete de ayırırım. Daha doğrusu bir şeyi beğenirsem alırım. O hafta yeme içmeden kısılmış olur, öyle belli bir bütçe ayırmam.

Aldığın giysiyi hemen giymek ister misin?
Yok giymem beklerim, haz erteleme yaparım, onun yeri ve zamanı gelir o zaman giyerim. Gününe düşürürüm. "Alıyorum üzerimde kalsın" olayını falan sevmem. O giysinin özenilecek zamanı vardır onu beklerim.

Kitap okumayı sevmem demişsin, çekine çekine soruyorum, en son okuduğun kitap?
Bukowski Kadınlar. O da yıllar önceydi... O kitap "kitap okuyun" demiyor zaten, başka şeyler diyor, ben de onlara yöneldim. Okumasaydım keşke... (gülüşmeler tabii ki). Başımın ucunda durur okurum ara sıra...

İzleyicelerin en utandığın anı sormuşlar?
Hiç düşünmedim, galiba hiç utanmadım. Utanıp sıkılanın bu sektörde işi yok zaten. Cidden söylüyorum: hiç utanmadım.

En sevdiğim mekanı da sormuşlar?
Öyle bir mekan yok, vaktim olursa Roxy'ye gidiyorum. Caddebostan'da oturyorum, oralardaki mekanlara gidiyorum. Marinada kağıt oynuyorum.

Televizyonla ilgili başka planların var mı?
Hiçbir planım yok, zaten yumurta kapıya dayanmadan bir şey yapmam ben, son dakikada bakarım. Mutluyum ben, mikrofonu versinler bana, ben böyle devam ederim.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!