Ünlülerin şok eden sırları!

Burada yerli ve yabancı oyuncuları daha yakından tanıyabilir, onlar hakkında bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
George Clooney:
1982'de Los Angeles'ta bir otoyol çalışanı olarak bir yıl boyunca yakın bir arkadaşının evindeki dolapta yattı... Depremden çok korkan Clooney evinde ise Max adındaki 80 kiloluk domuzuyla yaşıyor.

Jack Nicholson:

Jack Nicholson babası tarafından küçük yaşta terk edildi. Yıllarca büyükannesinin annesi, annesinin de ablası olduğuna inanarak yaşadı. Ta ki bir gazeteci onun hakkında yaptığı araştırmada tüm gerçeği ortaya çıkarana kadar.

Brad Pitt:

'Seven Years in Tibet'teki (Tibet'te Yedi Yıl) rolü yüzünden Çin'e girmesi yasaklandı... Matrix'te Keanu Reeves'in rolü için asıl düşünülen isim oydu... Pitt, üniversite takvimi için de yıllar önce poz vermişti.

Bruce Willis:
Ünlü aktör, BruceWillis aynı zamanda bir müzisyen. 'Respect Yourself' adlı albümü 1987 Ocak ayında 5 numaraya kadar yükseldi... Ayrıca 1986 yılında Levi's 501 reklamında oynadı.

Kevin Costner:
Hollywood'a geldikten sonra filmlerde rol kapana kadar tır şoförü, balıkçı ve tur organizatörü olarak çalıştı.

Jodie Foster:

İki kez Oscar kazanan Jodie Foster hayatında hiç oyunculuk dersi almadı... Foster, Yale Üniversitesi'nde doktorasını en yüksek puanla bitirdi.

Matt Damon:
Harvard Üniversitesi'nde Skylar Statenstein adlı bir kızla çıkmıştı. Senaryosunu yazdığı 'Good Will Hunting' (Can Dostum) filminde Minnie Driver'ın karakterine bu ismi verdi. Skylar Statenstein şu anda bir doktor ve Metallica'nın ünlü baterist Lars Ulrich ile evli!

Russell Crowe:

Ünlü aktör, 'Gladyatör' filmini çevirdikten sonra birkaç arkadaşıyla birlikte Avustralya çevresinde motosikletle 4000 millik bir gezi yaptı... Oscarlı ünlü aktör, öldükten sonra beynini tıp bilimine bağışlamayı düşünüyor.

Keanu Reeves:
Gitar çalmaya 23 yaşında başlayan Reeves, rock grubu Dogstar'da bas gitar çalıyor. Grup, son olarak Bon Jovi turnesinde ön grup olarak sahne aldı.

Nicolas Cage:
Nicolas Cage, çizgi roman biriktiriyor ve onları günümüzün mitolojisi ile eş tutuyor... Ünlü oyuncu aynı zamanda ünlü yönetmen Francis Ford Coppola'nın da yeğeni.

Andy Garcia:
Garcia yapışık ikiz olarak doğdu. Gelişmemiş olan ikizi ameliyatla ayrıldı. Omuzunda bu ameliyattan kalan bir iz var.

Antonio Banderas:

Banderas'ın en büyük hayali futbolcu olmaktı. 14 yaşında bacağı çok ciddi bir şekilde kırılınca bu hayalinden vazgeçti.

Tom Cruise:

14 yaşındayken rahip olmayı düşünüyordu ama kader onu oyuncu yaptı... 'Mission: Impossible 2' için 75 milyon dolar alarak bir film için en yüksek ücreti alan aktör unvanına sahip oldu. DEMI MOORE: İlk çocuğunun doğumunu videoya kaydetmek için üç kameraman kiralamıştı... Aktris olmadan önce yazdığı şarkıların telif haklarından hala para alıyor.

Julia Roberts:

17 yaşında New York'taki kız kardeşinin yanına oyuncu olmak için geldi. Daha sonra 'Click' adlı mankenlik ajansına dahil oldu. Ta ki oyuncu olan erkek kardeşi Eric Roberts, ona 'Blood Red' adlı filmde bir rol ayarlayana kadar.

Kullanıcı avatarı
BHR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen BHR »

George Clooney:
1982'de Los Angeles'ta bir otoyol çalışanı olarak bir yıl boyunca yakın bir arkadaşının evindeki dolapta yattı... Depremden çok korkan Clooney evinde ise Max adındaki 80 kiloluk domuzuyla yaşıyor.

Pes doğrusu domuzla yaşamak :yuh:

Kullanıcı avatarı
Chadf
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Chadf »

Russel Crowe'yi okurken ödüm patladı "öldükten" kelimesini okurken :neee:
"öldükten-(sonra)" diyomuş:D
Bi an öldü sandım! :D
Gladyatör filminden tanıdığım bi aktör,filmi izlerken içime bi gurur geldi,o günden sonra russell croweyi çok sevdim:D

Kullanıcı avatarı
efsu_esila
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen efsu_esila »

Matt Damon süper bi adm ya :D Jack Nicholson'a da çok üzüldüm yazk ya...matt damon leonardo di caprio ve Jack Nicholson The Departed da süperdiler ;)