Adam Brody

Burada yerli ve yabancı oyuncuları daha yakından tanıyabilir, onlar hakkında bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Adam Brody

Mesaj gönderen summer »

Adı:Adam brody
o.c. Adı: Seth cohen
doğum günü:1981 aralıktanın 15thi
doğum yeri: San diego kaliforniya
highschool: Scripps çiftlik highschool
kolej: Oceanside ca tarihlemede miracosta
favori atıştırma: Veggies ve meyve ya da peynir ve kırıcı
favori film: Bir çocuk swingers emir eri
favori tatil:Halloween
favori spor: Sörf yapmak ve basketbol
favori desserts: Cranberry yulaf unu kuru üzüm kurabiyeler ve vanilya dondurma
favori televizyon program: Günlük şov
ebeveyn: Işaret ve valerie erkek kardeşler:
Ikiz erkek kardeş sean ve mat nefret: Onların onu çıldırmış sürdükleri onun söylediği üst 40 djs.
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

adam brody röportajları
1-)Seth Cohen'in müzik zevkinin ne kadarı sizden kaynaklanıyor?
Senarist josh schwartz ile benim zevkimin bir karışımı.Josh sadece 30 yaşında ve benim de dinlediğim birçık grupu takip ediyor.Benim en sevdiklerim death cab for cutie ve brighteyes.O daha çok the shins ve interpol hayranı.
2-)Seth Cohen alternatif rock müziğidinleyen gençler arasında ne kadar popüler olduğunun farkında mısınız?
Geçen gün benim gibi bazı gençler gelip "seth bizim kahramanımız" diye bağırdı. O zamn seth'in bir nesile hitap ettiğini anladım.
3-)Meşhur bir çift olmak zor mu?
Hangi çiften bahsediyorsun?Keira Knightley ve ben birlikte değiliz.
4-)Hayır biz Rachel Bilson'dan bahsediyoruz.
Çok hoş kadınlarla birlikte çalışıyorum.
5-)Yani konu kadınlara geldiğinde seth'ten daha şanslı olduğunuzu mu düşünüyorsunuz?
Kadınlar konusunda ayaklarım yere seth'ten daha sağlam bastığını söyleyebilirim,ama seth'le ilgi alanlarımız,giyim tarzımız aynı.Bazen prova yaparken diğer oyuncular bana köstümümü giyip giymediğimi soruyor.
6-)Brad Pitt ve Angelina Jolie ile "Mr.And Mrs.Smith "te rol alman çok ses getirdi..
Bir çok haberde yer aldım.insanların söylediklerine bakarsanız filim sanki bir Adam Brody - Brad Pitt ahbap çavuş filmiydi".Halbuki benim sadece iki sahnem vardı.Sonra 90 dakika boyunca ben yok oluyorum.
7-)Yine de iş hayatına bir DVD dükkanında atılan biri için hiç de fena sayılmaz.
O zamanlar filim posterlerindeki çocuklara bakıp işte hayat bu diye düşündüğümü hatırlıyorum.Başarıların çoğaldıkça,hedeflerinde yükseliyor.Los Angeles' a ilk taşındığımda,en büyük korkum oyunculuk dersine giremeyecek kadar meşgül olmamdı.
8-)Şu an yapım aşamasında olan filmin"In the Land of Women" hakkında ne söylemek istersin?
Çok eğleniyorum.Yönetmenliğini Jon Kasdan yapıyor.Henüz 25 yaşında ve bu onun ilk filmi,ama o kdar tecrübeliki.Duygusal ev ruhani bir filim.
9-)Gelecek sezon "The O.C." deki Seth Cohen karekterin için hayli olaylı geçecekmiş...
Ne planladıklarını bilmiyorum.Bir öğretmenle ilişki yaşayacağım söylentisi var. Umarım çok olaylı geçmez,çünkü benim en sevdiğim The O.C. bölümleri fazla olaylı olmayan,karekterlerin götürdüğü bölümler.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
the oc dizisinin sevilen oyuncusu adam brody ile röportaj yaptık merak ediyosanız aşağıdakileri okuyun.
1)sence neden herkes oc dizisini seviyor?
çünkü dizinin çok güzel bir elektriği var.ayrıca hepimiz oc deki gibi bir hayat sürmek istiyoruz.dizinin etkilenmesinde bunun büyük bir etkisi olduğunu düşünüyorum.
2)oyunculuğa nasıl başladın?
bu konuda aslında bakarsanız aileme teşekkür etmeliyim.oyuncu olmak istediğimi söylediğimde bana gerçekten çok destek oldular.eğer karşı çıksalarda okulumu bitirip başa meslek olacaktım.
3)seth cohen'i canlandırmak senin için zormu?
hayır!sadece setteki ilk gün zorlanmıştım.ilk sahnemde kötü bir dayak yemiştim ve uzun süre soğukta kalmam gerekmişti.ama seth ile ben neredeyse ikiz kardeş gibiyiz.onu oynarken hiç zorlanmıyorum.
4)aranızda hiç fark yokmu?
elbette var o sol elini kullanıyor ben sağ.ayrıca seth bazen insanlara kaba davranabiliyor.ama ben bunu asla yapmam.
5)dizide oynadıktan sonra hayatında çok değişiklik oldumu?
evet!hemde fazlasıyla.artık hergün gittiğim bir işim var.işim başımdan aşkın ve çok iyi para kazanıyorum.kızların yanıma gelip beni sevdiğini söylemeleri de çok hoş.
6)boş vakitlerinde neler yapıyosun?
genelde televizyon serediyorum ve kitap okuyorum.en çok korku filmlerini seretmeyi seviyorum.scary movie ve friday the 13th favorilerim.
7)seni çok tanıyan oluyomu?
hemde her yerde.geçenlerde golf oynamaya gitmişitim.etrafımı 16 yaşında bir sürü genç sardı.seth sen bizim kahramanımızsın gibi şeyler söylenip durdular.
8)son zamanlarda hiç yaramazlık yaptın mı?
hmmmm...geçenlerde sinemaya gittim ve öğrenci olmadığım halde öğrenci bileti aldım.kasadaki kişi beni tanımadı ve öğrenci olduğuma inandı.o filmin yapımcılarına 2 dolar borçluyum.
9)hayranların çılgınca şeyler yapıyolar mı?
geçenlerde elinde çok güzel bir pastayla bekleyen kızlar vardı.sanırım doğum günüm olduğunu sanıyolardı ama değildi.ben surumu hiç çaktırmadım ve pastayı eve götürüp bir güzel yedim.
not:kaynak inbox dergisi

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

O.C YILDIZI ADAM BRODY'YLE ÇOK ÖZEL:KADINLAR,PARA VE DİĞER ŞEYLER
kötü biri,ama müthiş cool.çizgi roman okuyup rock müzik dinleyen şakacı bir tip.seth cohen'den değil,adam brody'den bahsediyoruz.dizideki rolüne çok benzeyen adam hakkında şimdi sana her şeyi anlatacağız!

1)KALİFORNİYA RÜYASI
başka nasıl olabilirdi ki?kaliforniya'nın 80 mil güneyindeki orange caunty'de dünyaya gelen adam brody,doğuştan kaliforniyalı biri olarak,gençliğinde sörf yapmaktan ve plaj partilerinden geri kalmadı.hatta profesyonal sörfçü bile olmayı düşünmüştü!

2)OKUL
adam brody örnek bir öğrenci değildi.san diego'da okulu çok asardı.o zamanlar,hayatımın en iyi günlerini yaşamıyordum.,diyor.1999'da los angeles'a gittiğinde ailesine orada okumak istediğini söyledi.bu katıksız bir yalandı! adam,gerçekte oyunculuk dersleri alıyordu.

3)MÜZİK
eğer adam oyuncu olmasaydı,belkide müzisyen olurdu.hem de davulcu! davulcular,çoğunlukla grubun en yakışıklı üyeleridir ve en fazla kızı onlar tavlar.o yüzden davul çalmayı öğrendim! sözde rock'çı adam,big japan grubunda tam olarak bunu yapıyor.fakat iddia ettiğinden çok daha kötü.adam'ın en sevdiği grup death for cutie.

4)TELEVİZYON DİZİLERİ
adam,birkaç televizyon dizisinde kalıcı etkiler bıraktı.gilmore girls'te dave rygalski olarak lane'in aklını başından almıştı.

5)O.C CALİFORNİA
bay brody,yükselen kariyerini neredeyse tepetaklak edecekti.çünkü o.c california'daki ilk mülakatında setten çıkarıldı.çünkü adam,ryan atwood rolünün tekstini çalışmamıştı.fakat haftalar boyunca,hala seth cohen rolü için uygun biri bulunamayınca,adam,yeteneğini bir daha gösterebilme fırsatı yakaladı.neyse ki!

6)SKANDALLAR
skandallar mı?yanlış yoldasın!adam, tüm kız annelerinin rüyalarını süsleyen bir damat adayı!gerçekten de öyle.özel hayatımda çok uslu biriyimdir!akşamları ateşli klüplere gidip eğlenmek yerine,dişi pitt-bull cinsi köpeği penny lane'i dolaştırmaya çıkarıyor ve kız arkadaşıyla alışverişe gidiyor.ne kadar güzel!

7)SİNEMA
adam,film izlemeye bayılıyor!özellikle de sabah matinelerine gitmekten hoşlanıyor.son on yılda,akla gelecek her aptal filmi izledim.bahsettiği bu filmler,kendi oynadığı filmleri değildir heralde:mr.&mrs.smith,grind,the ring(halka) ve american pie 2 (amerikan pastası 2).

8)FİLMDEKİ ÖPÜŞME SAHNELERİ
en heyecanlı öpüşme sahnesi,o.c california'nın çekimlerinde oldu.örümcek adam hayranı olan adam,örümcek adam filminin birinci bölümünde tobey maguire'in kristen dunst'ı öptüğü gibi,tavandan sallanırken summer'ı öpecekti.o kadar uzun bir süre baş aşağı asılı kaldım ki,midem bulanmaya başladı ve neredeyde kusacaktım.

9)ÖRNEK ALDIĞI KİŞİLER
adam,vince vaughn'a hayran.ben stiller ve owen wilson ile bir gün mutlaka aynı filmde oynamak istiyor.oyuncu olmasına sebep olan kişi ise,geçen yaz ne yaptığını bilmiyorum filminde oynamış olan ryan phillippe.

10)MODA-TARZ
biliyor muydun?adam,ta kuzey avrupa ülkelerinde bile bir star.dizi arkadaşı mischa barton'la beraber,isveçli mağazalar zinciri jc için bir reklam filminde oynadılar.adam özel hayatında bir moda ikonu değil.o,daha çok spor tarzı giyinmeyi tercih ediyor.jean,gömlek ve spor ayakkabılar.tıpkı dizideki gibi.

11)KADINLAR
fındık kahverengi gözler,koyu renk lüleler,baygın bakışlar,utangaç bir gülümseme.adam tam kadınların istediği bir tip.set'teki iş arkadaşları ona ladykiller(kadın katili)diyorlar.hem de,bugüne kadar asla bir kadının kalbini kırmadığını iddia ettiği halde.rachel,kızların onun için çıldırdıklarını biliyor:bunu anlayışla karşılayabiliyorum.

12)GELECEK
adam brody bu yıl,in the land of women (kadınların dünyasında) ve thank you for smoking (sigara içtiğiniz için teşekkürler) isimli fimlerle,sinemalarda boy gösterecek.yılın sonunda doğru,sabrina dizisinin sinema versiyonunda kamera karşısna geçecek.diğer oyuncular ise:usher,lindsay lohan,avril lavigne ve jenifen love hewitt.bir zamanlar adam,bu kişilerin hayranıydı.

13)SETH
adam brody ve o.c california'daki egosu cool ve ucube seth cohen birbirlerine acayip benziyorlar.ikisininde aynı kadını seviyor olmasından dolayı değil (summer roberts,gerçek adıyla rachel bilson),kıyafetleri bile aynı.prova yaparken,diğerleri bana bazen,dizi kıyafetlerini giyip giymediğimi soruyorlar,diye anlatıyor adam.

14)PARA
adam,henüz bir videocuda park bekçisi olarak çalıştığı sıralarda,akşamları dışarı çıktığında kendine bir kadeh şarap bile ısmarlayamazmış.şimdi buna gücü var ama:ben parasını sokağa atan bir tip değilim.paramı daha çok eve yatırıyorum.fakat bir sonraki büyük alışverişim kırmızı bir ferrari olacak.uzun zamandır bunun hayalini kuruyordum.

15)KİTAPLAR
pek fazla okumam,diye itiraf ediyor adam.aslında,daha çok video oyunları oynamaktan hoşlanıyor,ama oynarken hep vicdanı sızladığı için daha çok okumaya çalışacakmış.easton ellis'in sıfır'ın altında isimli kitabı adam'ın sevdiği kitaplardan biri.

16)RACHEL
adam brody'nin dizi partneri rachel bilson'la birlikte olduğunu herkes biliyor.bunu sır olarak saklamak istemiş olsalar da,bu artık mümkün değil.şu sıralar nişanlandıkları söyleniyor.arkadaşlarından biri:rachel'e eski usule göre,yere diz çökerek evlenme teklif etti, dedi.sevilmli ikili bu arada seth ve summer olarak dizide de arada bir öpüşmek, işimize geliyor,diyorlar.

not:kaynak chica dergisi
En son summer tarafından 24 Oca 2008 [ 04:30 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

ADAM BRODY
1)eğer bir süper gücün olsaydı hangi tarza bir gücün olmasını isterdin?
bir sürü süper gücüm olmasını isterdim.bunu bir güce indirmek gerçekten çok zor.ama uçmayı seçerdim.uçmak dedim ama uçaklardan ve uçmaktan nefret ediyorum!

2)the ring filminde oynamadan önce filmin bu kadar çok tutacağını düşünüyor muydun?
filmin yönetmeni gore verbinski,ring'den önce the mexican filmini bitirmişti.senaryoyu okuduğum zaman sıradan bir korku filmi olmadığını hemen anlamıştım.ayrıca filmde naomi watts ile oynayacaktım.bu fırsatı kaçırmam mümkün değildi.filmin başarılı olacağını biliyordum.

3)bilgisayar oyunları oynamayı seviyor musun?
evet seviyorum.arkadaşımda çok güzel bir sörf oyunu var durmadan birlikte oynuyoruz.küçükken ödevlerimi yapmayı ihmal ederim diye kendime playstation almamıştım.ama artık büyüdüm ve kendime bir tane aldım.yalnız kendimi tutmaya çalışıyorum çünkü bağımlı olmaya çok yatkınım.

4)the o.c hakkında yazılan yorumları okuyor musun?
hem de hepsini.özellikle de yeni sezon başladığında çıkan yorumları okumayı çok seviyorum.

5)peki o.c'nin ömrü hakkında ne düşünüyorsun?
teorik olarak,7-8 yıl diye düşünüyorum.bu tarz dizilerde benim iki korkum var.birincisi,dizinin başarılı olup olmayacağı,ikincisi ise başarılı olursa bu rolün üzerime yapışması endişesi.çünkü ben kendi yaşımdan oldukça küçük birini oynuyorum.ayrıca bana teklif edilen sinema filmlerindeki rollerin çoğu da dizidekine çok benzeyen roller.eğer kariyerimde bir basamak üste çıkmak zorundaysam gelen bu tarz tekliflerin çoğuna hayır demek zorundayım.

6)dizideki arkadaşlarınla set dışında da görüşüyor musun?
evet.herkes birbiriyle çok iyi anlaşıyor.

7)her sezon bitiminde dizinin tamamı dvd olarak piyasaya çıkıyor.dizinin tüm bölümlerini izliyor musun ve içlerinden en favori bölüm hangisi?
bence dizinin dvd olarak çıkması çok iyi fikir.oturup izlediğimi söyleyemem.en sevdiğim bölüm ikinci sezonda spider man rolünü oynadığım bölümdü.

8)neden o bölümü çok seviyorsun?
çünkü dizinin çoğunda ben oynuyorum.bunu söylediğime inanamıyorsunuz belki ama doğru.tabii bir de spider man'i çok sevdiğimden dolayı.

9)spider man'i oynarken dublör kullandın mı?
hayır.baş aşağı sallanırken neredeyse rachel'ın üstüne kusuyordum.hiç bu kadar zor olacağını tahmin etmemiştim.

10)ne kadar süre baş aşağı kalmak zorundaydın?
tam tamına dört dakika.ama ilk dakikadan sonra bacaklarınızı hissetmemeye başlıyorsunuz.onlara çekimi çabuk yapmalarını söyleyip duruyordum çünkü,kusmak üzereydim.yüzümde kıpkırmızı olmuştu.

11)o bölümde dudakların da kırmızı ve kocaman gözüküyordu.
benim yüzümde vücudumdaki kanın tamamı var.çok ciddiyim.yüzüm ce dudaklarım her zaman kıpkırmızıdır.

12)her geçem gün daha tanınmak ve özel hayatının bu kadar çok ön plana çıkması zor mu?
eğer beverly hills'de takılıyorsanız sizi çekmeleri çok normal.bu tamamen size kalmış bir tercih.basının olduğu yerler bellidir.eğer onlara yakalanmak istiyorsanız oraya gidrsiniz,istemiyorsanız gitmezsiniz.

13)hayranlarının mektuplarına cevap yazıyor musun?
hayır,yazmıyorum.sanırım bu sebepten dolayı cehenneme gideceğim.ben çok kötü biriyim biliyorum.

brody'in kariyerinin sadece the o.c dizisinden ibaret olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.çünkü brody,growing up brady,the sausage,undressed gibi oynadığı dizilerin yanı sıra ayrıca american pie 2 ve 2002 yılında herkesin favori korku filmi the ring'de oynadı.bitmedi!son olarak da in the land of the woman ve thank you for smoking filmlerinde rol aldı.bu çocuk çok yetenekli çook!

brody big japan isimli amatör bir müzik grubunda davul çalıyor.

diziyi yurt dışından izleyen insanlar,özellikle almanlar,şehri görmek için ülkelerinden kalkığ buralara geliyor,bir otobüsle dolaşıp şehri geziyorlar.

diziyi izleyen insanlar,kaliforniya'nın güneşli ve insanların güzel olduklarını düşünüyorlar.ama bu doğru değil.

not:inbox dergisinin haziran sayısındandır

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Adam Brody
Rüya gibi Erkekler
Adam'in kas yığınlarına ve de taş gibi sert karın kaslarına ihtiyacı yok. Çünkü 26 yaşındaki oyuncu, yaramaz çekiciliği ve etkileyici gülümsemesiyle sadece Kaliforniya Orange County'deki kızları değil, kıvırcık saçlarıyla, bir anda dünya çapındaki tüm kadınların gönüllerini fethetti.Şeker gibi tatlı, çekici bir prens işte...

Belirgin özellikleri: Diziler dünyasının etkileyici kıvırcık kafası
Hoşlandığı kadın Tipi: Tatlı ve sevimli dizi yıldızları
Flört edebileceği Kadın Tipi: Ona çizgi roman koleksiyonunu göster, seni bir anda "Wonder Woman"ı yapsın

"Başarı, bir kadının inalılmaz derecede seksi görünmesini sağlar. Başarılı kadınlara hayranım. Onlarda bir çeşit şeytan tüyü var" Adam brody

Not:Chica Dergisinden alıntıddır

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

adam broody(seth cohen) aslında denizden korkuyor.bot sahnelerinde 40 yaşındaki ve bıyıklı bir dublör kullanılmış