Adam Brody

Burada yerli ve yabancı oyuncuları daha yakından tanıyabilir, onlar hakkında bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz..

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

adam avatarları

ResimResimResimResim
ResimResimResimResim
Resim Resim Resim Resim
Resim Resim Resim Resim
Resim
ResimResim Resim ResimResim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Seth Cohen emo mudur?

“The O.C.”yi izlemeden önce, Seth Cohen gibi birinin, Ryan’ın tarzı biri kadar popüler olabileceğini tahmin edemezdik. Meğer mümkünmüş. Bu başarı, Josh Schwartz’ın diyalogları kadar Adam Brody’nin sevimliliğinin hatrına desek abartmayız değil mi?

Adam Brody, Seth Cohen karakteri için “budaladan çok karizmatik demek doğru” diyor. Gerçi “Seth karakterinin, gerçek hayattaki Adam’a benzediğini” söylediğini de hesaba katarsak böyle demesi normal. Zaten Adam Brody’nin, Seth Cohen hakkında en ufak bir kötü yorum yapabileceğini sanmıyoruz. Çünkü dizinin başladığı 2003’e kadar bulabildiği roller, sadece misafir oyunculuklarla sınırlı kalmış. Seth Cohen tarzı diye kabul gören bir emo tarzı bile var.

Adam, 25 Kasım 1979’da doğmuş. 1999 yılında anne babasını üniversiteye gidiyorum diye kandırıp Hollywood’a kaçmış, kendine bir koç tutup oyunculuk dersleri almaya başlamış, bir de menajer tutmuş. Önce televizyon filmlerinde rol bulmuş, sonra İngiliz MTV’si için çekilen “Now What” adlı bir programda yer almış.

Sinema filmlerinde önemsiz rollerden (“American Pie 2”yi, “The Ring”i bir dahaki sefere daha dikkatli izleyin!) sonra “Gilmore Girls”de bir rol kapmış: Dizinin ülkemizde de gösterilen bu bölümleri ile şansı dönmüş sanıyorsunuz ama öyle değil.

Yine konuk oyunculuklarla geçen üç yıldan sonra “The O.C.”deki rolü ancak alabilmiş. Tabii ki konuk oyunculukla geçen bir yılın ardından “Mr.& Mrs. Smith’de rol aldı. Bu filmin başarısı ile de sinemada önünü açtı ve şimdiden bir bağımsız filmde (“Thank You For Smoking”) oynadı, bir de filmin yapımcılığına soyundu (“Revence of the Nerds”).

Adam, “The O.C.”deki Summer, Rachel Bilson ile birlikte. İki de köpekleri var. Big Japan adlı bir grupta davul çalıyor ve Seth Cohen ile aynı şeyleri dinliyor, o da çizgi roman seviyor ve tam dört genç kız dergisinin en çekiciler listesinde ismi yazılı.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

summer, senin bu koyuduğun bilgilerle foruma ne kadar ziyaretçi çektiğini biliyor musun...?

OC, Türk filimleri ve artistler hakkında koydukların.. Bak mesela
Resim

Bu Gökhan Keseri sen koymuşsun.. Bugün tam 73 ziyaretçi getirmiş..
Bu yüzden ayın moduna layıksın ;)

Cevap gelmiyor diye sakın üzülme.. Gelenler biraz bencil o kadar.. Yaptıkların hep işe yarıyor ;)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim