bir sorunum var?

Bilgisayar hakkındaki en son haberlere buradan ulaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
Fatma Anne
Forum Annesi
Forum Annesi

bir sorunum var?

Mesaj gönderen Fatma Anne »

arkadaşlar resmi farklı kaydet dediğimde bit işlem olarak kaydediyo bütün formatları, nasıl düzenleyebilirim?

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: bir sorunum var?

Mesaj gönderen VSaBaH »

Fatma Anne yazdı:arkadaşlar resmi farklı kaydet dediğimde bit işlem olarak kaydediyo bütün formatları, nasıl düzenleyebilirim?

Sorunun kaynağını tam olarak çözebilmiş değilim. Biraz araştırmak istedim tam dediğiniz gibi bi sorunlar karşılaştım.
:ok: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ... 574.0.html

Daha önce hiç karşılaşmadım ama size kesin bi çözüm önerebilirim. Mozilla Firefox ;)

Son haliyle Mozilla Firefox Internet Explorer'dan çok ama çok daha fazla üstün özelliklere sahip. Üstelik sayfaları daha hızlı ve sorunsuz açıyor. Forumun anasayfasından (resmi sitesi) indirebilirsiniz ;)

:ok: Ama ben IE'de kararlıyım diyorsanız o zaman Bit İşlem olarak indirip tıklayıp açtıktan sonra;

Resim

seçeneğini kullanabilirsiniz...En kısa format değiştirme yolu budur. ;)

KOLAY GELSİN...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Fatma Anne
Forum Annesi
Forum Annesi

Mesaj gönderen Fatma Anne »

Yardımın için teşekkürler Volkan. pc ye format atıldı yeni. Daha önce böyle bişeyle karşılaşmamıştım. Ben ayarlarda bi farklılık olabilir diye düşünmüştüm. Yalnız bunu biraz araştırınca sadece bazı sitelerden resim kaydederken böyle olduğunu gördüm. Bunuda vurgulamak isterim. Fakat sebebi nedir bilemiyorum. Yinede tavsiyelerini dikkate alacağım tekrar teşekkürler.