Simge halindeyken görev çubuğunda görünmeyen simgeler?

Bilgisayar hakkındaki en son haberlere buradan ulaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Arkadaşlar, benim sorunum ne zaman ve nasıl oldu bilmiyorum ama açtığım herhangi bir word dosyası, web sitesi vs. n olursa olsun bunları simge durumuna getirdiğimde görünmüyorlar.
Not: Yanlış anlaşılmasın görev çubuğu görünüyor, üzerindeki hızlı başlat ögeleri, sağda saat vs. onlar da görünüyor. Sadece açılan bir pencereyi simge durumuna getirdiğimde onlar görünmüyor. Ancak alt+tab ile görebiliyorum.
Bu beni çok rahatsız ediyor. Lütfen yardım edin..
Selamlar..

Sorununa benzer bi sorun yaşıyorsanız işte size çözümü...

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Sağ tıklayıp Hedefi Farklı Kaydet deyin. Ve indirdiğiniz dosyayı masaüstünde çalıştıırın hepsi bu kadar...

VSaBaH kalitesiyle... Bunu nette bulmak çok zor emin olun aradım ondan biliyorum :) Başıma gelen bi sorundu çözmek bayağı zaman aldı :)

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
fırfır
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen fırfır »

aynı sorun bende de var ama verilen cevap sorunumu çözmedi .bende görev cubugundaki simge durumunda olan programları alt+tab tusuyla görebılıyorum.verılen lınktekıni indirdim ama hata veriyor yuklenmıyor.sanırım benım pc de baska sorunlarda var bu sorunla bırlıkte klasörleri ve dosyaları ne kopyala ne yapıstır komutuyla taşıyamıyorum.ctrl+f kombınasyonu calışmıyor,sistem geri yukleme çalışmıyor acil yardıma ıhtıyacım var lütfen

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

fırfır yazdı:aynı sorun bende de var ama verilen cevap sorunumu çözmedi .bende görev cubugundaki simge durumunda olan programları alt+tab tusuyla görebılıyorum.verılen lınktekıni indirdim ama hata veriyor yuklenmıyor.sanırım benım pc de baska sorunlarda var bu sorunla bırlıkte klasörleri ve dosyaları ne kopyala ne yapıstır komutuyla taşıyamıyorum.ctrl+f kombınasyonu calışmıyor,sistem geri yukleme çalışmıyor acil yardıma ıhtıyacım var lütfen

Buradan sorunun ne olduğunu çözmek zor görünüyor ama sistem dosyalarını denetleyerek bu soruna belki çözüm bulabilirsin.

Bilgisayarım'a girip C'yi sağ tıkladıktan sonra, Özelliklerden Araçlar sekmesine gelip Şimdi Denetle seçeneğini tıkladıktan sonra karşınıza gelen iki kutucuğu da işaretleyip Başlat'ı tıklayın. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda taramanın gerçekleşeceğine dair bi uyarı alırsınız. Tamam'ı tıklayıp, Bilgisayarınızı yeniden başlatın. Bilgisayarınız açılırken bi tarama gerçekleştirir. Eğer sistem dosyalarınız hasar görmüşse buradan o hasarlı dosyaların düzeltilmesini sağlayabilirsiniz...

Bilgisayarda bi sorun olduğunda ilk yaptığım işlemlerden biridir. Şimdiye kadar birçok sorunu bu yöntemle aştım. Denemenizde fayda var. Ama bu konudaki sorunu çözmeniz için yukarıda anlattığımı yapmanız gerekir. Ne tür bi hata alıyorsunuz bizimle paylaşabilir misiniz?
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
entoria
Acemi Üye
Acemi Üye

Re: Simge halindeyken görev çubuğunda görünmeyen simgeler?

Mesaj gönderen entoria »

linkteki dosyayı indirdim fakat çalıştıramadım daha sonra dediğiniz gibi denetleme yapmaya tıkladığım zamanda çalışmıyor ne yapmam gerekiyor acaba ?

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Simge halindeyken görev çubuğunda görünmeyen simgeler?

Mesaj gönderen VSaBaH »

entoria yazdı:linkteki dosyayı indirdim fakat çalıştıramadım daha sonra dediğiniz gibi denetleme yapmaya tıkladığım zamanda çalışmıyor ne yapmam gerekiyor acaba ?

Şayet dosyayı çalıştıramamış iseniz birde şu şekilde indirmeyi deneyiniz.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
 !

Resim