nasıl lap top?

Bilgisayar hakkındaki en son haberlere buradan ulaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
burge_sue
Acemi Üye
Acemi Üye

nasıl lap top?

Mesaj gönderen burge_sue »

slmsssss buaralar laptop almayı düşünüyorum ve hangi özelliklere sahip olanlr daha ii pek fikrim yok yazarsanız sewinirim bide marka önemlimi? hepiciğiniz hoşcakalınnnn!!!

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

burge_sue şimdi ben birşey söyleyim bana kalırsa laptop alacaksan en yeni özelliklere sahip olanlarını al çünkü biliyorsun laptoplar yani notebooklarda parça güncellemesi yapamıyorsun.

Yani "benim ekran kartım düşük dur şunu yükseltiyim" olayı yok anladın mı bana kalırsa en yenisini al, şimdi eskisini alırsan iki ay sonra kullanmak istemezsin,yani bilgisayarcılar dilinde "dede" olmuş bir bilgisayara sahip olursun!!!

Bak bunu normal bilgisayarlar için söylemiyorum onları adam gibi bir bilgisayara çevirmen kolay !!!Tabi paran olacak.

Şimdi marka istersen garantili olur ama sana biraz pahalıya mal olur.Marka önemli ama fazla da etiket takıntısı yoksan Türk markalarıda Vestel de işini görür..

Kabaca söyleyecek olursak işlemcin bir kere Centrino olsun,ram olarak 256-512 işini görür,fazla yer kullanırsan 80gb kullanmazsan 40gb hard-disk alabilirsin.(40gb öneririm fazlasına gerek yok bence!!!),oyunlara ve görsel efektlere düşkünsen en az 64mb ekran kartı lazın sana valla diğer parçalar isteğine bağlı..

İşlemcisi Centrino
Ram 512 MB
Bellek Tipi DDR
Sabit Disk (GB) 40-60-80 (İsteğe bağlı)
Ekran kartı 64 MB

NOT:Bu özellikler en asagi almani onerdigim ozelliklerdir.Ustu tabiki daha iyi olur.

yani biraz fazla parayi gözden çıkar ve iyisini almaya bak TMM???
Benden bu kadar başka soruların olursa cevaplamaya çalışırım...
En son VSaBaH tarafından 10 Nis 2006 [ 16:28 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

para sınırı ne bn sana sony nin bi bil. ini sölerim 2,356 euro ama dell in war 1250 $ yane

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Evet aslında doğru sen bize bir sınır ver biz en iyisini çıkarmaya çalışalım!!!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

burge_sue sana gösterdiğim indirimli dell bence çok iyi onu tavsiye ederim 80gb harddisk intel centrino işlemci 1024 ram 128 ekran kartı daha ne olsun fiyat ise 1049 dolar (indirimli) bu fiyata çok ii bilgisayar

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

Mr_Fantastic yazdı:burge_sue sana gösterdiğim indirimli dell bence çok iyi onu tavsiye ederim 80gb harddisk intel centrino işlemci 1024 ram 128 ekran kartı daha ne olsun fiyat ise 1049 dolar (indirimli) bu fiyata çok ii bilgisayar
eğer teknik desteğide iise bunu al...

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

mythbuster yazdı:
Mr_Fantastic yazdı:burge_sue sana gösterdiğim indirimli dell bence çok iyi onu tavsiye ederim 80gb harddisk intel centrino işlemci 1024 ram 128 ekran kartı daha ne olsun fiyat ise 1049 dolar (indirimli) bu fiyata çok ii bilgisayar
bilgisayar dell marka teknik desteği tabiki ii

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

Mr_Fantastic yazdı:
mythbuster yazdı:
bilgisayar dell marka teknik desteği tabiki ii
ben DELL i ii bilmiorum sanada güveniorum bunu al kardeş nerelerde bulabileceinide Mr_Fantastic yazarsan seviniriz...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

burge_sue sana gösterdiğim indirimli dell bence çok iyi onu tavsiye ederim 80gb harddisk intel centrino işlemci 1024 ram 128 ekran kartı daha ne olsun fiyat ise 1049 dolar (indirimli) bu fiyata çok ii bilgisayar

Özellikler de fiyatta iyi sen bilirsin ama bence de kaçırma....
 !

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

burge_sue'nin bana gösterdiği katalog TeknoSA'nındı (biraz reklam oldu ama) :D