Office 2010 için nasıl bir bilgisayara sahip olmalısınız?

Bilgisayar hakkındaki en son haberlere buradan ulaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Resim

Office 2010'u kullanmak için nasıl bir PC'ye sahip olmanız gerekiyor? Sistem gereksinimleri burada.

Microsoft, resmi Office web günlüğünde Office 2010'un sistem gereksinimlerini açıkladı. Açıklamadaki en önemli mesaj: Yeni büro yazılımı diskte daha fazla yer kaplayacak ve grafiksel (GPU) hızlandırmadan yararlanacak; fakat temelde Office 2010, Office 2007'yi çalıştırabilen her bilgisayarda çalışabilecek. Ayrıca Microsoft her güncel notebooku ve netbooku destekliyor.

Minimum gereksinimler gerçekten de çok düşük bir seviyede: Üreticiye göre Office 2010'u çalışmaya ikna etmek için 500 MHz işlemci (en az Pentium 3) ve 256 MB RAM yeterli oluyor.

Yazılım devi işletim sistemi olarak Windows XP SP3, Vista SP1 veya Windows 7 kullanma şartı koşuyor. Vista ve Windows 7'nin hem 32- hem de 64-bit sürümleri destekleniyor. Windows XP x64 Edition kapsam dışında.

Microsoft'a göre sistemde kullanılan ekran kartı Excel grafiklerini veya PowerPoint çizelgeleri arasında yoğun geçişleri hızlandırıyor. Ekran kartında minimum gereksinim şu şekilde: DirectX 9.0c desteği ve 64 MB video belleği.

ZAMAN

dikenüstünde: Pek bişey anlamadım ama heralde bi anlayan çıkar =)

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen ShiftlesS »

Nesini anlamadım yavrum :D

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde »

"DirectX 9.0c" bunu =)