excell de araba yarışı

Bilgisayar hakkındaki en son haberlere buradan ulaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

excell de araba yarışı

Mesaj gönderen sıfır »

excel 2000'i başlatın. Dosya menüsünden "Web Sayfası Olarak Kaydet"i seçin. Açılan pencerede "Yayımla"ya tıklayın. "Eklenecek etkileşim öğesi" ve "Yayımlanmış Web sayfasını tarayıcıda aç" seçeneklerini işaretleyin. "Yayımla" tuşuna tıklayın. Açılan tablo üzerinde 2000. satırın WC sütunu üzerine gelin. 2000 satırının yanındaki satır başlığına tıklayarak tüm satırın seçilmesini sağlayın (WC2000 hücresi üzerindeyken [Shift] tuşuna basılı tutarak gri 2000 başlığına tıklayın). [Ctrl] + [Shift] + [Alt] tuşlarına basılı tutun ve tablonun sol üstündeki "Office" simgesine tıklayın. Spy Hunter benzeri araba yarışının keyfini çıkarabilirsiniz...!

Sadece Excel 2000 de denenmiştir..

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Valla bayağı uğraştım da beceremedim o office simgesine tıklayınca Office hakkında bilgiler çıkıyor sen bizzat denedin mi mythbuster?
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

benim olduğum bilgde ofis yok ama bakacam bnde çok merak ediom kendi bilg. ime geçer geçmez deniicem ama bilmiorum olcakmı olmiicakmı...

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

bunu biliyorum, denedim sadece excel 2000de çalışıyo. office başka versiyonsa hiç uğraşmayın