Bir Hata

Bilgisayar hakkındaki en son haberlere buradan ulaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
Chadf
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Bir Hata

Mesaj gönderen Chadf »

En uygun başlık burası diye düşündüm,ama yanlış yerse şimdiden özür dilerim. Ben konuya gelmek istiyorum. Geçen gün laptop aldım. Birkaç gün geçti,her şey normal gidiyodu. Bugün ekranın sağ alt köşesinde "Windows 7 Yapı 7600 Bu Windows kopyası orijinal değil" tam olarak bu çıktı. İnternetten biraz araştırdım,çare aradım,program önerenler vardı fakat hiçbirini beceremedim. Bu konuda umarım burdan yardım alabilirim :lutfen: :(

*Hayırlı ramazanlar.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Bir Hata

Mesaj gönderen VSaBaH »

Merhaba,

Bu bir hata değildir Windows'unuz orjinal değil ondan kaynaklanıyor. Burada paylaşmamız sakıncalı ama size özelden bir program göndereceğim onu indirin ve kurun sorun çözülecektir.

Bu arada işlem öncesi ve sonrası tüm Windows Update yani Güncellemeleri kapatmalısınız yoksa hata yinelenir.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Chadf
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Bir Hata

Mesaj gönderen Chadf »

Peki.Lakin benim orjinal olup olmadığından haberim yoktu,bunu bildirmek isterim.Umarım işe yarar,şu an yüklenmekte.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Bir Hata

Mesaj gönderen VSaBaH »

Chadf yazdı:Peki.Lakin benim orjinal olup olmadığından haberim yoktu,bunu bildirmek isterim.Umarım işe yarar,şu an yüklenmekte.

O dosyayı zipten çıkarıp öyle çalıştırmalısınız programı...

Bi ikincisi güncellemeleri mutlaka kapatın önce ve sonra...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
karamsar38
Acemi Üye
Acemi Üye

Bir Hata

Mesaj gönderen karamsar38 »

tesekkurler