ekran kartı?

Bilgisayar hakkındaki en son haberlere buradan ulaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

ekran kartı?

Mesaj gönderen AsilKan »

asus p4 pe xte model anakartım var. bu arkadasa uygun olarak albilecegim en iyi ekran kartları (ilk 5) nedir ? bilgisayarcılara gidiyorum hepsı farklı söylüyor. kafam alll bullak. yardm ederseniz sevinirim..

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen MaviGitar »

benim de ana kartım asus p4 pe2x. ben ati radeon ekran kartı kullanıyorum. sana ati yada asus ekran kartlarını tavsiye ederim. özellikle ati. bence ati den şaşma. benim ekran kartımın modeli ati radeon 9550 128 mb. gayet memnunum. yeni aldığım bi kart değil kartta yeni değil. ama şu anda piyasadaki bir çok yeni çıkan oyunları full girafiklerle oynayabiliyorum. ati derim... ve senin anakartla her kart uyar. öyle bi düşünceye girme yani. sen hangisini tercih edersen et hepsi uyar.

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

teşekkürler dostum. bence de ati ruiz amma ekran kartı zor bi olay. bi kere alınır. o yüzden çok dikkatli olmalıyım. önerini dikkate alcam. saol.

Kullanıcı avatarı
bulletproof
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen bulletproof »

doru ben de atı ı tawsıe edıom.. kendım de atı kullanıom... ben de memnunum dorusu.... atı gsl bı ekran kartı markası.

Kullanıcı avatarı
mustafa06
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen mustafa06 »

kardeş bende ati kullanıyom sana tavsiye ederim çok süper kulllanıpta en çok hoşuma gdien ekran kartı diyebilirm sayguıalr