Sheva evine döndü!

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Seria A ve daha birçok Avrupa ligi hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz..
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Sheva evine döndü!

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Chelsea'de istediği ortamı ve havayı bulamayan Ukraynalı Andriy Shevchenko, Çizme'ye transfer oldu.

Dinamo Kiev'de yıldızı parladıktan sonra İtalyan devi AC Milan'a transfer olan ve burada birçok başarıya imza atan Ukraynalı Andriy Shevchenko buradan, rekor bir bonservis ücretiyle ünlü milyarder Roman Abrahamoviç'in takımı Chelsea'ye transfer olmuştu.

Chelsea'de, dönemin antrenörü Jose Mourinho'yla yıldızı bir türlü barışmayan "Sheva" lakaplı golcü oyuncu yedek kulübesine aşina olmuş ve İngiltere'de mutlu olmadığını ve "evim" diye hitap ettiği İtalya'ya dönmek istediğini her fırsatta dile getirmişti. Bunun üzerine forvet hattında Shevchenko'nun gidişinden sonra oluşan boşluğu bir türlü dolduramayan AC Milan kulübün 3 aydan beri süren girişimleri dün sonuç verdi ve Sheva yeniden Milan'lı oldu. Andriy Shevchenko yaptığı basın toplatısında: " Gerçekten çok mutluyum. Uzun bir süreç oldu ama, bu görüşmelerin pozitif sonuçlanacağını umuyordum ve öyle de oldu. Açıkçası benim açımdan Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak kadar güzel bir şey bu. Bazı karışıklıklar oldu ama şimdi hepsi çözüme ulaştığı için çok sevinçliyim." açıklamasını yaptı.

Milan kulübünün resmi kanallarından yapılan açıklamada Ukraynalı'nın yarın sağlık kontrolünden geçeceği ve öğlen saatlerinde kulüp binasında resmi sözleşmeye imza atacağı belirtilirken, oyuncuya ne kadar ödeme yapılacağı ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Resim

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Yorum:Bu sezonun transferde en iyi takımı Milan oldu. Shevchenko-Ronaldinho-Kaka üçlüsünü durdurmak pek kolay olmayacak.

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Re: Sheva evine döndü!

Mesaj gönderen Y4HY4 »

bu takım süper oldu...ronaldinho gecen senenin hırsını burda cıkaracaktır...

Kullanıcı avatarı
tevfik176
Aktif Üye
Aktif Üye

Re: Sheva evine döndü!

Mesaj gönderen tevfik176 »

Sheva kendisi için en doğru seçimi yaptı inşallah burada yeniden patlama yapar ve gol kralı olur. i love Sheva