Arsenal'de Lauren yolcu

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Seria A ve daha birçok Avrupa ligi hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Arsenal'de Lauren yolcu

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

İngiliz kulübü Arsenal, uzun bir sakatlık dönemi geçiren Kamerunlu oyuncusu Bisan-Etame Lauren'nin kendisine kulüp bulmasını istedi.

Arsenal Kulübü, Kamerunlu sağ bek oyuncusu Bisan-Etame Lauren ile yollarını ayırıyor.

Kulübün resmi internet sitesinde, uzun bir sakatlık dönemi geçiren 29 yaşındaki oyuncunun kendisine kulüp bulmasını istediğini yazdı.

Londra kulübünün menajeri Arsene Wenger, oyuncunun durumuyla ilgili olarak, "Sorun şu ki, Lauren sakatlandıktan sonra Justin Hoyte, Emmanuel Eboue ve Johan Djourou gibi orada oynatabilecek oyuncularım var. O mevkii için çok oyuncum olduğunu düşünüyorum" dedi.

Sözleşmesi sene sonunda sona erecek Lauren için West Ham United'ın ilgilendiği belirtiliyor.

Bu arada, Fransız golcü Jeremie Aliadiere ise Arsenal’de kalıp forma için savaşmaya devam etmek istiyor. 23 yaşındaki oyuncu, 1999’da Arsenal’e geldiğinden beri takımda düzenli forma şansı bulamadı ancak son zamanlarda takımdaki yeri için olumlu adımlar atıyor zira Carling Kupasında Arsenal’in Liverpool’u 6-3’lük skor ile mağlup ettiği maçın yıldızıydı.

Arsenal internet sitesine konuşan genç oyuncu, "Hiç bir zaman kulübü bırakacağımı söylemedim. Tek söylediğim oynamak istediğimdi. Tabii ki burada oynayamazsam başka bir arayış içine girerim ama Arsenal benim önceliğimdir. Burada üst düzey bir çok oyuncu var ve rekabet çok fazla. Ama her şans bulduğumda elimden gelenin en iyisini veriyorum, antrenmanlarda çok çalışıyorum ve şu an bundan başka bir şey yapamam" dedi.

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

lauren gercekten bir yıldızdı arsenal onun gibi bir futbolcuyu kaybediyor nasıl biliyorlarsa öyle yapsınlar