Adnan Oktar'ın Kaçkar TV'deki Canlı Röportajı- 2

İslam dinimiz ve insanlık hakkında görüşlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ahmetsecer
Aktif Üye
Aktif Üye

Adnan Oktar'ın Kaçkar TV'deki Canlı Röportajı- 2

Mesaj gönderen ahmetsecer »

ADNAN OKTAR'IN KAÇKAR TV'DEKİ CANLI RÖPORTAJI (4 Aralık 2008)

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Sayın Adnan Oktar bu röportajında Kaçkar Tv’nin birbirinden farklı konularda kendisine yönelttiği soruları yanıtladı; ekonomik kriz, terör gibi sorunlara karşı öngördüğü tedbirleri açıkladı; gündeme dair konularda yorum ve görüşlerini paylaştı; ayrıca özel yaşamıyla ilgili sorulara da içtenlikle cevap verdi. Sayın Oktar’ın açıklamalarının satır araları şöyleydi:
“Eğer Deniz Baykal’ı kendi haline bırakırlarsa, tabandan ve parti yönetiminden iyi destek olursa, onun mükemmel bir yapı meydana getireceğine inanıyorum.”
“Ergenekon’un çok küçük bir parçası ele geçirildi, mesela hukuk alanında geniş yapılanmaları var, daha o alana hiç el atılmadı.”
“Apo da Ergenekon örgütü üyesidir.’
“Başörtüsü meselesi: Her şeyde bir hayır vardır, inananları daha canlı tutan, daha şevklendiren, çok çalışmaları gerektiğini onlara vurgulayan Allah’tan bir mesaj bu; demek ki darwinizm daha tam anlamıyla her yerde yenilmemiş.”
“Ahir zaman şahısları, Hz. Mehdi de, Hz. İsa da İstanbul’da zuhur edecektir, Hz. İsa bir yönüyle de Kudüs’te bekleniyor.”
“Mahkemenin 3 yıl hapis cezası kararı: Ben davam yolunda, İslam yolunda bu tip zorluklarla karşılaşacağımı biliyordum.”
“Ben TRT’nin bana ve arkadaşlarıma imkan tanımasını istiyorum, çünkü doğuda marxist, leninist, materyalist propaganda yapılıyor; buna karşıt bir propaganda yapılmıyor, bunun yapılması için TRT’nin bize imkan tanıması gerekiyor; halka yönelik çok güçlü, güzel bir çalışma yapabiliriz.”
“Mehdi döneminde akılalmaz bir coşku, akılalmaz bir heyecan bütün İslam alemini saracak; bu sevinçle, bu heyecanla toplumun adeta beyni açılacak, muazzam bir medeniyet tırmanışı olacak; bu da insanlığı adeta şok edecek, çok şaşırtacaktır.”