Filistin... Kanayan Bir Yara!

İslam dinimiz ve insanlık hakkında görüşlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Filistin... Kanayan Bir Yara!

Mesaj gönderen Veda »

Filistin...
Kanayan bir yara!
Filistin...
Müslüman bir halk!
Sessiz kalma, FİLİSTİN ölüyor...
Günün şu bu saati değil, her aklına geldiğinde dua et kardeşlerine!
İsrail'in KAHRI için, her hatırladığında Kafirun Suresini oku, okuyabildiğin kadar...
Rabb'im zulmün soğuk yüzünü ne bize ne müslüman kardeşlerimize göstermesin inşaallah!!..

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Filistin... Kanayan Bir Yara!

Mesaj gönderen VSaBaH »

Keşke daha çok şey yapabilsek müslümanlar olarak ama şuan için elimizden dua etmekten başka birşey gelmiyor.

Umarım başımızdakiler sadece dua etmekle yetinmez.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

Biz evdeki bütün ilaçlarımızı gönderdik. Herkes bir şeyler yapsa büyük bir işbirliği olur.
Baştakilerden beklemekle olmayacak böyle.

Kullanıcı avatarı
swashbuckler
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen swashbuckler »

Yazık ki zaman güçlünün güçsüzü ezmesini zevkle izliyor,garibin kanıyla besleniyor.Bu artık inanç meselesini çoktan aşmış,öldürmek birileri için zevk...
Filistin Meselesini konuşmaya başlarsak uzun günler alır eminim,birçoğumuzdan farklı farklı fikirler çıkar.Ancak şu anki tek gerçek,israil ordusunun elinde ne varsa hepsini,hala,Gazze'ye boşaltıyor olması...Bu kabul edilemez!
Arkadaş,Mısır ne yapar? Sınır kapılarını açsa yardım araçları derhal gazze'ye yürür.Ama açmıyor,neden?Köpekler çünkü! Tek kelimeyle köpekler! Bana bir tane Arap Devleti söyleyin,petrolden başka birşeylerle ayakta dursun...Yok!
Bilmemkaç yüz milyonluk Arap Milleti,tükürse boğacağı israile mağlup!
Ya biz...
Bu iş seçimlere malzeme olacak kadar bayağılaştı...Utanç verici...
Ben bu denklemde kendime bile acımıyorum...Sadece zavallı çocuklara acıyorum...Öldüler,parçalandılar,aileleri katledildi...Fosfor bombasıyla zehirlendiler,çoğu artık potansiyel kanser hastası....
Tabi ölmezlerse...3 günlük süre doldu,hala ateşkes yok..."Serpme atış" var...