NERDESİNİZ FENERBEHÇELİLER!...

Fenerbahçeliler burası sizin
Kullanıcı avatarı
evren
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

NERDESİNİZ FENERBEHÇELİLER!...

Mesaj gönderen evren »

Arkadaşlar bu bölüm sadece benim değil.Bakıyorum bir ben yazıyorum birde FENERBAHÇEMİZİ çekemeyen arkadaşlar,çok azı iyi niyetle cevap yazıyor çoğu sataşıyor.Lütfen forumdaki diğer Fenerbahçeli arkadaşları göreve çağırıyorum..]

Resim
Resim
[/img]

Kullanıcı avatarı
ferocan
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen ferocan »

beşiktaşlılar ve galatasaraylılar siz fenerbahçe taraftarları yok mu sandınız.beşiktaşllar hiç konuşmasın 11 kere daha şampiyon oldular kendileri ne zannediyorlar daha sivassporu yenemiyorlar yensinler ondan sonra gelsinler konuşsunar .galatasaray bi şanpiyon oldun die ne havalara giriyon şanpiyonlar liginde hiç bi yapaman fenerbahçe tüm takımlardan çok çok iyi bunu beyninize koyunLİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

ben ilk kez şimdi takımlarla ilgili olan bölümlere karışıyorum tasfirlerin hiç mi hiç hoş deyil hatta hakarete waran kelimeler kullanmıştın eğerki bir kez daha olursa BAN lanman için uğraşırım... (BU ARADA SONSÜRLEDİM MESAJI NESİ ANORMAL DEMEYİN)

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

ferocan yazdı:beşiktaşlılar ve galatasaraylılar siz fenerbahçe taraftarları yok mu sandınız.beşiktaşllar hiç konuşmasın 11 kere daha şampiyon oldular kendileri ne zannediyorlar daha sivassporu yenemiyorlar yensinler ondan sonra gelsinler konuşsunar .galatasaray bi şanpiyon oldun die ne havalara giriyon şanpiyonlar liginde hiç bi yapaman fenerbahçe tüm takımlardan çok çok iyi bunu beyninize koyunLİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Avrupada ki en büyük Türk takımı kim biliyomusun.Bilmiyosan söyleyim.Beşiktaş.Türkiye de de Galatasaray. Hem mesajın düzeltilmiş. Sana böyle propagandalar yapmana asla izin vermeyeceğim.
En son $EI-IZAI)E tarafından 24 Haz 2006 [ 18:38 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

Fenerliler Neredesiniz?

Şampiyonluğu kutlamaya gitmişlerdir....

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Hiç kimsenin hiçbir Türk takımına laf söylemeye hakkı yoktur olamaz da Fenerbahçe de sonuçta bir Türk takımı niye bizim Türk takımları kendi aralarında böylesine atışiırlar hiç bilmem...

Avrupa'ya dünyayı dar etmek varken neden bu bölünmüşlük anlamış değlim hadi ligde rekabettir doğal karşılarım ama bari şu rekabeti Avrupa'ya taşımayın Avrupa'da şu takım bu takım yoktur çünkü hepsinin amacı aynı Türkiye'yi başarıyla temsil etmek bunu da elinden geldiğince iyi yapabileceklerine inanıyorum tüm takımlarımızın.

:!: BEN AVRUPA'DA TÜRK TAKIMINI DESTEKLEMEYEN TÜRK'E TÜRK DEMEM... :!:
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

tartışma ve sataşma için yer aramayın, neler olduysa geride kaldı, imzama bakın daha bişey söylemiyorum, bu takım bölüğmleri açılırken tartışma yapılsın diye açılmadı, şimdi tartışmayı kapatın

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

kardeşim bize kazık atan bizden değildir. NOKTA

Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen MeQueR »

bne bir fenerli olarak her zaman olduğu gibi şöyle bi sözle bu konuyu sonlandırmak istiyorum....

TÜM TAKIMLARA BAŞARILAR DİLERİM...... ;-)

Kullanıcı avatarı
deniz55
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen deniz55 »

Belki ağır konuşacağım ama sanırım aklınızı peynir ekmekle yemişsiniz beyler...
Yüzlerce forum gezdim, paylaşım yaptım ama bu kadarınada pes doğrusu.
Karşılıklı sataşmalar, yüzgöz olmalar.
Ayıp beyler...
Gerçekten ayıp.
Ya siz Moderatör arkadaşlar.
Siteyi bu şekilde mi idare ediyorsunuz.
Banlarım... Gömerim...
Yav...
Zaten sitenin bir takım kurallarına aykırı davranan varsa kendinizi yormanıza gerek yok.
Tehdide hiç gerek yok.
Banlayın arkadaşı olay kapansın.
Üyeleri haddini bilmeye, Site Moderatör lerini ise işini tam yapmaya davet ediyorum.
Unutmayalım ki !
Bu ülke batarsa... Hepimiz batarız...
Mesajımı yanlış anlamayarak büyük bir olgunluk göstereceğinizi ümidediyorum.
Saygılarımla.

Kilitli