Süper Şampiyon İstanbul'da

Bütün Beşiktaşlılar buraya....
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Süper Şampiyon İstanbul'da

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Süper Kupa Şampiyonu Siyah Beyazlılarımız, bugün öğle saatlerinde İstanbul'a indi. Havaalanında Ekibimiz'i bekleyen bir grup taraftarımız, oyuncularımıza sevgi gösterilerinde bulundu.

Atatürk Havaalanı'na inişte Siyah Beyazlı taraftarlarımızca tezahüratlarla karşılanan kafilemiz, yoğun sevgi gösterilerinin ardından alandan ayrıldı. Oldukça neşeli geçen dönüş yolculuğunda Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve futbolcularımız, Süper Kupa ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bugünü izinli geçirecek olan Futbol Takımımız, yarın (1 Ağustos) 18.00'de yapacağı idmanla Vestel Manisaspor maçının hazırlıklarına başlayacak.

Kullanıcı avatarı
LordSebo
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen LordSebo »

Resim

Fazla söze gerek yok resim yeter..

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Ya gerçekten bu Beşiktaş ilklerin takımı ya hayret birşey. Allah (cc.) devamını getirir inşallah..

Ya bu arada benim adminler arsında yaptığım bir araştırmada adminlerin %100'ünün Beşiktaşlı olduğu kanısına vardım. Çünkü üstteki 2 kişi de admin :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim