oyy oyy ığdır ne manyak bi memleket??

Gezip gördüğünüz yerleri bizimle paylaşmak veya kendi memleketinizi bize tanıtmak mı isityorsunuz?? Daha ne duruyorsunuz.
Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

oyy oyy ığdır ne manyak bi memleket??

Mesaj gönderen MeQueR »

arkadaşlar ben 1995-1999 seneleri arasında ığdırda bulundum... bazıları doğu kentlerini hor görür bilirsiniz... ama oraya bi gidin varyaaaa

azınız açık kalmassa gelin benim kalıbıma ******

yauw abicim (şimdiki halini bilmiyom) biz 99 senesinde oraya 40 milyon etl(eski türk lirası) kira veriyoduk.. evimiz dublex, bahçesi kocaman kavak ağacından tutun kayısı ağacına hatta bostanı kendi içinde deresi bilem vardı yaa istanbula geldik 100 milyon ETL verip küçücük bi apartıman dairesine skıştık :D
neyse ben bi anımı anlatma istiyom :D

bi gün şu sinek ilaçlama ekipleri var ya kamyonetle dolaşırlar hani? heh işte onlardan biri gelmişti bizim oraya çok da pis kokar o bilirsiniz... ben de bisiklete binmeyi 1-2 ayır öörenmişim küçüüm daha :D gittim arabanın yanına (baya da hızlı gidiyodu) asıldım pedala sırf dumana girmemek için arabanın yanında yaklaşık 1 km gittim :D baktım ığdır şehir merkezindeyim (babam beni götürmüştü ordan biliyom orayı zaten ığdırın şehir merkezi o kadar büyük deildi bi kaç eczane postane felan aynı kooboy filmlerindeki gibi) herneyse baktım merkezdeyim kayboldum sandım felan neyse kurtuldum işte :D manyak bişi bekliyodumuz ama hayal kırıklıgınlığılına uradınıs dimi :D eer okuduysanız helal olsun size ben yazarken yoruldum bi de okucam mı :D :D

neyse.... Eğer imkanınız varsa MUTLAKA Iğdıra gidin bence :) ben bu yaz Ağrı dağına kampa gitcem : 14-15 kişi elimizde10 pompalı tüfek çıkcas dağa heyvan avlicas :D
ordaki anılarımı da başka saman anlatırım :D :D :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Iğdır'ı görmek isterim gerçekten bu arada yazında gülücükler açmış.
Iğdrı'ı tanıttığın için (kendi yorumlarınla )repi hakettin +50rep ;-)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen MeQueR »

saolasın :) İstanbul u tanıtana ne kadr rep veriyonus :lol: :lol: : lol: :lol: :lol: : lol: :lol: :lol: : lol: :lol: :lol: : lol:

Kullanıcı avatarı
emre
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen emre »

Konyada üniversitede okuyan Iğdır lı bi arkadaşım var.O bana anlatır da.Iğdırdan Türkiyenin bazı sınır illerinde olduğu gibi bir çok kişi kaçakçılıkdan iyi para kazanmış.Kaçakçılık uğraşanlar şimdi bir çoğunun altında lüks mercedes ve evleri varmış.

Bi de iklim çok değişik bi yer.İklim den dolayı akdeniz de yetişen bazı turunçgiller oradada yetişiyormuş.

Bende görmek isterdim inş.

Kullanıcı avatarı
ekmello
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen ekmello »

:slm: :hoba: :sagolun:

Kullanıcı avatarı
medcezir85
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen medcezir85 »

ığdır ın güzel olmasını tarışmam ama ığdır manyak memleket diyince biraz değişik olmuş keşke manyak yerine başka kelimeler kullansaydın neyse emeğe sağlık güzel çalışma