en iyi müzik türü

Müzikle ilgili aradıklarınız(Bu bölümde telif hakları yasasından dolayı MP3 ve video klip yoktur)
Kullanıcı avatarı
Kenshin Himura
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Kenshin Himura »

ben hemen son noktayı ve konunun taşındıgı durumu degiştireyim bare...heavy metal,death metal,kısacası içinde metal geçen herşey.aynı zamnda rock karışımı metal olanlar bide jazz metal var yeni çıktı :twisted: :D

Kullanıcı avatarı
General_Harrington
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen General_Harrington »

bende rock severim ama metalden hoslanmiyorum

Kullanıcı avatarı
tarantula500
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen tarantula500 »

Arkadaşlar bana pop daha cazip geliyo...
Tbi burda başkalarının seçimlerine de saygı gösteriyorum
Zevkler ve renkler tartışılmaz
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Aslında ankette başka seçenekler olsa onu seçerdim ama ben şimdi pop seçiyorum. tarantula500, sana katılıyorum. Zevkler ve renkler tartışılmaz..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
hcetin1987
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen hcetin1987 »

Müzik ne inanılmaz şey.Kitleleri peşinden koşturuyor.Aklı baştan alıyor.Bence insanın keşfettiği en büyük silah müzik.Dedelerimiz çoğu savaşı Mehter Marşları sayesinde kazanmış.Siz de dinlediyseniz eğer etkisini hissetmişsinizdir.Bunu duyan düşman ne hissetmiştir düşünün.
Aynı şey bugün bize karşı yapılıyor.Popmuş rockmuş bahane.Kültürümüzü yozlaştırıp bizi içten vuruyorlar.Baksanıza üç kuruşluk bir müzik için herkes birbirine girmiş.
Neyse kim ne dinlerse dinlesin ben Türkü de Türkü diyorum.En azından arada bir Türkü dinlemenizi tavsiye ediyorum.

TÜRK'Ü TÜRK YAPAN DİNLEDİĞİ TÜRKÜDÜR
DÜŞMANIMI ASKERİMDEN ÖNCE TÜRKÜM ÜRKÜDÜR

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
lanetherif
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen lanetherif »

Müzik türleri hakkında yorum yaparken bile partizanlaşıyorsak hatta kavga ediyorsak ki bir arkadaş fazla heyecanlanıp "türkü sevmeyen türk değildir" bile demiş , bunu dış güçlere ihale edip "bizi yozlaştırıyorlar içten vuruyorlar" demenin nasıl bir açıklaması vardır , bilemiyorum...Suçu dışardakilerine atıp sıyrılmaktan ziyade şöyle bir titreyip kendimize gelip baksak "ne diyoruz biz , ne alakası var böyle bir konuda milliyetçi söylemlerin" deyip düşünsek , cehaletimizi , şekilciliğimizi , sığlığımızı , bilgisizliğimizi..Sanırım çok daha yapıcı , onarıcı olur...

Neyse ben konuya geri döneyim...Müzik bana göre lisan gibidir , yemek gibidir..Ne kadar çok dil bilirsek ne kadar farklı türden yemek yersek o kadar gelişir
bünyemiz , ruhumuz.... Bir de müziğin gelişen , ilerleyen inşa edilmeye müsait yapısını düşününce sadece bir yada bir kaç türe takılı kalmayı anlayamıyorum...İlginç bir şekilde bazıları da marifet gibi "ben sadece rock dinlerim-ben sadece türkü dinlerim" gibi laflarla övünür..Herşeyden önce türlerin bir zenginlik olduğunu bilmemiz gerekir...Ne kadar çok tadlar keşfedersek o kadar gelişir , zenginleşir kulağımız , kültürümüz , bakış açımız , bilgimiz.....En azından böyle yaparsak "yok sen bunu dinliyon , yok seninkisi tu kaka yok benim müziğim seni döver" gibi saçma sapan tartışmalardan kurtulmuş oluruz...

Vel hasıl-ı kelam en iyi müzik türü diye birşey yoktur benim düşümcemde..Ne kadar çok tür dinliyorsan o kadar iyidir..Zaten her şarkı kendi içinde özeldir..Şarkının yada parçanın güzelliği türünden değil kendinden menkuldür...

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

açtığıma açacağıma pişman ettiniz bi tane daha anormal cwp gelirse kilitliorm

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

walla bence hiçbiri :nono:

kulağıma hoş gelen müzikleri dinleri o kadar .. farketmezz ;)

Kullanıcı avatarı
revenant
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen revenant »

xxmangaxx, sana katılıyorum ve slow müzik daha fazla dinliyorum ama kulağa hoş gelen müzikler vardır tabiki onlarıda dinleriim...

Kullanıcı avatarı
DMücahit
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen DMücahit »

amsy sana katılıyorum...