Kosuuun Hotmail 2 Gb Olduu (denemedim)

Msn, Icq, Yahoo Messenger için yardımlaşma bölümümüz.Güvenlik,ipuçları ve daha fazlası..
Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Kosuuun Hotmail 2 Gb Olduu (denemedim)

Mesaj gönderen sıfır »

Hotmail 2Gb Oldu !!!!
Hotmail bugünden itibaren 2Gb. Bildiğiniz gibi Google LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ile çoktan 2gb kapasiteli e-mail vermişti. 2Gb demek yaklaşık 3 CD lik bilgi demektir. Uzun zamandır hotmail eleştiriliyordu. Standart 2 Mb ve 25 Mb, hileyle, parayla 250 Mb yapılan posta kutuları tam bir ızdıraptı. Şimdi ise kapasite çok yeterli bir seviyeye ulaşmış. Elbette tek artımız bu değil. Outlook gibi kolay kullanılan arabirim Çok sade görüntü İnanılmaz hızlı yüklenen e-mailler E-maillerin üstünde sağ tıklayıp silebilme işaretleyebilme. Bir e-mali mouse ile tutup başka bir klasöre bırakıp taşıyabilme Aynı anda hem inbox kutusunu hem maili görebilme Mailleriniz içinde belli bir kelimeyi içeren mailleri bulabilme (Arama) Göndereceğiniz kişilerin adreslerinin otomatik gelmesi. Delete tuşu ile e-maili silebilme CTRL tuşuna basıp birden fazla e-maile tıklayıp üzerlerinde sağ tıklayıp Delete seçince bir seferde silebilme Daha rahat kullanılan bir ajanda ve takvim. Takvimdeki işleri paylaştırma kolaylığı. Artık adı Hotmail değil Windows Live Mail deniliyor ve AJAX denilen web2 diye anabileceğimiz teknolojiyi kullanıyor.
Pekiyi siz kendi Hotmail hesabınızı nasıl değiştirip 2GB yapacaksınız? Kolay.
1. Önce Sağ üstteki Options’a tıklayın.
2. Orada Language’i English seçin.
3. Sonra Personal information bölümünde Home location ve Work location'ı USA seçin. (Bu hizmet şimdilik Amerika içinde başladığı için)
4. Sonra Sign out ile hesabınızdan çıkın ve aşağıdaki linke tıklayın.
5.LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ... b2b6bb98c8
6. Gelen ekranda evet katılmak istiyorum anlamında "Join Mail Beta" seçin. İşte bu kadar, bir seferde olmazsa bir kaç kere deneyin. Not: Tüm özellikleri kullanabilmek için Internet Explorer 6.0 ve yukarısı versiyona ihtiyacınız var.

Kullanıcı avatarı
bbb
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen bbb »

ben denedim hakkat oldu dene gardaş inanmıyosan %75 olur ben sölüyosam olur

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Valla isterse 1 Terbayt olsun yine kullanmam Hotmaili.. Adamların mesaj kutusu çok hata çıkarıyor.. Hala Java kullanyorlar.. GMAIL tavsiye ederim...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

bbb yazdı:ben denedim hakkat oldu dene gardaş inanmıyosan %75 olur ben sölüyosam olur

BEN HOTMAİL MAİL BETA KULLANIOM DAHA YAVAŞ AÇILIO AMA SANKİ BİLGİSAYAR GİBİ ÇALIŞIO SEÇİP SİLDİĞİNDE O ARKADA İŞLEMİNİ YAPIO SEN GÖRÜNTÜNÜN GİDİP GELMESİNİ BEKLEMİOSUN + NORMAL MAİL GİBİ DEİL + 2 GB

işte resmi

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!