NERDESİNİZ FENERBEHÇELİLER!...

Fenerbahçeliler burası sizin
Kullanıcı avatarı
Kenshin Himura
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Kenshin Himura »

banlamak bu kadar kolay yani.peh biraz saçma geldi yazdıkların

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

deniz55 yazdı:Belki ağır konuşacağım ama sanırım aklınızı peynir ekmekle yemişsiniz beyler...
Yüzlerce forum gezdim, paylaşım yaptım ama bu kadarınada pes doğrusu.
Karşılıklı sataşmalar, yüzgöz olmalar.
Ayıp beyler...
Gerçekten ayıp.
Ya siz Moderatör arkadaşlar.
Siteyi bu şekilde mi idare ediyorsunuz.
Banlarım... Gömerim...
Yav...
Zaten sitenin bir takım kurallarına aykırı davranan varsa kendinizi yormanıza gerek yok.
Tehdide hiç gerek yok.
Banlayın arkadaşı olay kapansın.
Üyeleri haddini bilmeye, Site Moderatör lerini ise işini tam yapmaya davet ediyorum.
Unutmayalım ki !
Bu ülke batarsa... Hepimiz batarız...
Mesajımı yanlış anlamayarak büyük bir olgunluk göstereceğinizi ümidediyorum.
Saygılarımla.

deniz55 öncelikle forumumuza hoşgeldin!!! Ben Köstebek Forum Admini Volkan SABAH...

deniz55, arkadaşım mesajın tarihine bakarsan olayın ne zaman gerçekleştiği hakkında bilgi sahibi olabilirsin....

O gün olay kapanmış. Gerekli kişilere gerekli cezalar verilmiştir.. Kimsenin kimseye laf söylemeye hakkı yoktur bu forumda!!!

Ama yine de duyarlı olduğun için teşekkür ederim..

BU BAŞLIK KİLİTLENMİŞTİR...
En son VSaBaH tarafından 28 Eyl 2006 [ 02:12 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

öncelikle direk böyle bi geçmişte kalan tartışmanın içine neden girdin anlamadım. o zamanlar kullandığım imza şu idi;
Adımız Kartal, Kanarya, Aslan olsada soyadımız Türkiye
sonradan imzamı değiştirdim oda bu konuya pek uygun kaçmadı şehzade'nin yaptığınıda savunacak halim yok ve de o bu mesajı attığında forumda daha mod bile değildi. saygılarımla

Kullanıcı avatarı
evren
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen evren »

işte fenerbahçeli bir taraftarın olgunluğu. arkadaşlar hiç sataşamada bulunan bir fenerli taraftar varmı,diğer takımların bazı arkadaşları hep bu bölüme sataşma yapıyor,sizleri böyle bir olgunluğa davet ediyorum.
deniz55 de olgunluğundan dolayı kutluyorum.

Kilitli