En Güzel Sözler / Güzel Sözlerinizi Buraya Yazın...

Güzel sözlerinizle başkalarını etkilemek başkalarının sözlerinden etkilenmek isityorsanız buyrun!!!
Kullanıcı avatarı
Amras_Elanesse
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen Amras_Elanesse »

Bir söz kalpleri sevgiyle doldurur bazen,aşk denen rüyada bulursun kendini..Bazende bu sevgi ağır gelir kalplere,ve o uyanmak istemediğin rüya kabusa dönüşür bir anda..Aslında bulutlara yücelmenin,Sevginin ışıklı yolunda yürümenin,Kalpleri dolduran o sıcacık rüyadan uyanmamanın tek yolu var..Gönülden Sev, Gönülden Bağl...an, İçten Gül, İçten Ağla.. İşte o zaman hayat yaşamaya değer...

Ki gün doğmuyorsa bir daha ve inancın kefesi bundan yanaysa ölümse korkunun soğuk adı düşüvermişse yüreğimize yapacak hiç bir şey kalmamıştır mutluluk adına...

Bir tebessüm için yaşarsın bazen,bazende bir damla gözyaşı için..Ve öyle bir zaman olur ki ne bir damla gözyaşı süzülür,ne de bir tebessüm belirir yanaklarında..Bir tebessüm bazen bulutlara yüceltir seni,bazen hayatın ücra köşelerine atar acılarla..Bir karar sevgi dolu ışıklı bir yola sürükler seni,bazende tek bir mumla kaybettiğin sevgiyi ararsın...O Yolda..

Bir düşler kıyımıdır yaşam;çiğnenmiş,satılmış,bırakılmış,unutulmuş bir düşler mezarlığıdır...Ne israf!!!

Kullanıcı avatarı
Amras_Elanesse
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Sen elini uzatırsan elin asla boş dönmez; ya Sevgiyi kavrarsın ya gerçeği...

ÇığLıkLarın hakimiyetindeki bu haykırışLar aLeminde,kaç dizeyLe tanımı yapıLacaktır mutLuLuk senaryoLarının?

Bir hayali gerçekleştirmek,en az bir kuşu yakalamak kadar zordur..Ama bazen kuş gelir sanki kendiliğinden omzuna konuverir..

Kalbinize yakın bulduklarınızı çantada keklik sanmayın.Sıkıca asılın onlara,tıpkı hayata asıldığınız gibi.Çünkü onlarsız hayat da anlamsızdır. Hayatı çok hızlı koşmayın, nereden geldiğinizi ve nereye gittiğinizi unutmayın.

Kullanıcı avatarı
Amras_Elanesse
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Bir Hayat Kuralı...Hiçbir şey için benimdir deme Sadece De ki ; Yanımdadır. Çünkü ne altın, Ne toprak Ne sevgili, Ne hayat, Ne ölüm, Ne huzur, Ne de keder Daima seninle kalmaz... // ... H. Lawrence

Ne zaman yanılmayı pas geçmeye kalksak, pusular kuruldu bize, içimizdeki ıssız patikalarda...

[[==>..bho$weR heP ayNı masaL ‘hayaT we ßen’ i$Te o KadaR..<==]]

Kullanıcı avatarı
darkadas
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen darkadas »

saf bir dostun olacağına uyanık bir düşmanın olsun daha iyidir...

Kullanıcı avatarı
Akay11
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen Akay11 »

Geçen her saniye dün olur. Ama sen geçen her saniyede şimdi kalirsin

Kullanıcı avatarı
izo
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen izo »

güzel gerçekten emeğinize sağlık

Kullanıcı avatarı
GreenCats
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen GreenCats »

Göz Damlalarının Yanaklarına Çizdiği Islak Patikaları Seyret, Seyret ki Yalnızlığın Acısını Anlayasın. Dudaklarını Okşayan Tuzlu Tanecikleri Hisset, Hisset ki Daha Güzel Ağlayasın.

Birlikte Yaşayabileceğin Biriyle Değil, Onsuz Yaşayamayacağın Biriyle Ol. Gelip Boşluk Dolduranlardan Değil, Gittiğinde Yeri Dolmayanlardan Olsun.

Bir Dost Yüzüne İhtiyaç Duyduğunda Başını Kaldır ve Gökyüzüne Bak. Güzdüzleri Bulutların Geceleri Yıldızların Arkasından Gülümsüyor Olacağım.

Benim İçin Hayatta İki Şey Önemlidir, Biri Sen Diğeri Özgürlüğüm. Özgürlüğüm İçin Canımı, Senin İçin Özgürlüğümü Feda Ederim.

Güller Hep Ellerinde Açsın Ama Dikenleri Batmasın. Sevda Hep Seni Bulsun Ama Seni Yaralamasın. Mutluluk Hep Yüreğine Dolsun Ama Beni Unutturmasın.

Aşkımı dağlara yazacaktım aşkımdan büyük dağ bulamadım..

Özgürlük düşlerde değil ,kendi kendimize yükselttiğimiz çitlerin ardındadır

İşte buna aşk denir be aslanım, buna zifiri karanlık denir. Oğulları olur aşkın, kızları olur; karı, yağmuru, tipisi olur. Çamuru bile olur; lakin, gövdeni güneşin altına yaydığın bahar günleri parmakla sayılıdır. O parmakla sayılı anlar için, o birkaç yıl sonra zihninden fırlayıp fırlayıp tatlı bir yağmur olur.

Birgün Yağmura Yakalanırsan Benden Kaçtığın Gibi Yağmurdanda Kaç. Çünkü Bulutların Arkasında Kaybolan Aşkı İçin Ağlayan Benim.

Uzaklıklar Küçük Sevgileri Yok Eder, Büyükleri Yüceltir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Ateşi Yükselttiği Gibi.

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız koyuyorum. Ne kadar özledim diye sorarsan, kalbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum.

Mevsimlerden sonbahardayım, senin yüzünden. Dünyadaki herkes için herhangi biri ama herhangi biri için dünyalara değersin.
En son GreenCats tarafından 27 Tem 2014 [ 00:00 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Sultan Ahmet
Aktif Üye
Aktif Üye

Re: En Güzel Sözler / Güzel Sözlerinizi Buraya Yazın...

Mesaj gönderen Sultan Ahmet »

"Kartalı vuran kendi tüyünden yapılmış oktur."
(Kızılderili Atasözü)
-"Ey yükselen yeni nesil. Gelecek sizindir." (Gazi Mustafa Kemal Atatürk)

Kullanıcı avatarı
Sultan Ahmet
Aktif Üye
Aktif Üye

Eğer bir ülkede gölgelerin boyu insanların boyunu geçmişse o ülkede güneş batıyor demektir.
(Çin Atasözü)

Kullanıcı avatarı
Sultan Ahmet
Aktif Üye
Aktif Üye

"Avlayacaksan en zayıf geyiği avla, çünkü sağlam olanlar yeni neslin devamını sağlayacaktır."
(Afrika Atasözü)