Google Adsense [OR-BAIH-01] Hatası ve Çözümü

Tasarımcılar için her türlü bilgiyi bulabileceğiniz bölümümüz...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Adsense hesabınıza eklediğiniz IBAN için bankanıza tutar yatmış ve bu tutarı 3 kere yanlış girmişseniz maalesef "DOĞRULAMA BEKLENİYOR" statüsünde o hesabınız kilitleniyor. Oradaki Adsense Ekibine yönlendirme linki de çalışmıyor. Yeni hesap ekleyip doğrulama yapamadığınız hesabı da silmeyi düşündüğünüzde ve yeni hesap ekleme işlemi esnasında [OR-BAIH-01] hatası alıyor olabilirsiniz.

Resim

?
PEKİ NE YAPABİLİRSİNİZ?

ADIM 1

>
1) Öncelikle bu linke tıklayınız;
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
(NOT: Bu sayfaya sorun yaşadığınız mail adresinizle giriş yaptığınıza emin olunuz)

2) Daha sonra destek masasına aşağıdaki İngilizce mail ile başvurunuz.
(NOT: En alttaki Publisher ID kısmına kendi ID'nizi yazın. Adsense girdiğinizde "Hesap" kısmından öğrenebilirsiniz)

Resim

---------------------------------------
Hello there,

I can't do my account verification process because I entered the amount submitted for account verification 3 times incorrectly in my Adsense account.

When I try to add a new account, I get [OR-BAIH-01] error.

Although I have reached the payment threshold, I cannot receive payment for these reasons. please help me.

Publisher ID: pub-39300077427*******

Thanks...

---------------------------------------

ADIM 2
 !
BİLDİRİM SONRASI GOOGLE'DAN GELEN MAİL;
Resim

ADIM 3
 !
Yukarıdaki Google cevabından 24 saat sonra hesabımı denedim ve BİNGO! Hata almadım...
  • Sık kullanmadığım bir hesap ekleyerek "Birincil" olarak ayarladım.
  • Sonra eski doğrulama bekleyen hesabımı sildim.
  • Sonra az önce sildiğim ve para gelmesini istediğim hesabımı tekrar girdim.
  • "Birincil" olarak ayarladım ve doğrulama ekranı tekrar açıldı.

Resim

ADIM 4
 !
SORUNUNUZ ÇÖZÜLÜNCE GOOGLE BU ŞEKİLDE BİR MAİL GÖNDERİYOR SİZE;
Resim

VE SONUÇ...
 !
Banka hesabımı doğrulamak için google hesabıma 1 gün sonra parayı gönderdi ve hesabım onaylandı. Ben kurtuldum darısı başınıza... :)Resim

GÜLE GÜLE HARCAYIN! :)

<LİNK İÇİN AHMET HAKAN'A TEŞEKKÜRLER>

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Google Adsense [OR-BAIH-01] Hatası ve Çözümü

Mesaj gönderen VSaBaH »

SORUNUNUZ ÇÖZÜLMEDİYSE BUNU DA DENEYEBİLİRSİNİZ;
Çerezleri silip, antivirüs prog. kapatıp farklı tarayıcı ile deneyiniz. Farklı IP'li farklı tarayıcılı bilgisayarları deneyiniz.

Kaynak:

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Moriorinvictus
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen Moriorinvictus »

Merhaba Gönderdiğiniz linkte destek için olan da tıklayınca form açılmıyor support sayfasına yönleniyor hangi maile göndereceğiz yazmış olduğunuz sorun ve method u hala daha Beklenmeyen bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Daha fazla bilgi edinin [OR-BAIH-01] bu mesajı almaya devam ediyorum bunun için nere ile nasıl bir iletişime geçmeliyim. bunu çözmeme uardımcı olursanız bir ay boyunca günde 2 kez evden ve işten olmak üzere reklamlarınıza tıklar ve tıklatırım :)

Kullanıcı avatarı
jiniwus
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen jiniwus »

Moriorinvictus yazdı: 07 Haz 2021 [ 11:54 ] Merhaba Gönderdiğiniz linkte destek için olan da tıklayınca form açılmıyor support sayfasına yönleniyor hangi maile göndereceğiz yazmış olduğunuz sorun ve method u hala daha Beklenmeyen bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Daha fazla bilgi edinin [OR-BAIH-01] bu mesajı almaya devam ediyorum bunun için nere ile nasıl bir iletişime geçmeliyim. bunu çözmeme uardımcı olursanız bir ay boyunca günde 2 kez evden ve işten olmak üzere reklamlarınıza tıklar ve tıklatırım :)

bende de o şekilde, support sayfasını açıyor. çözebildin mi mail atmayı?

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Arkadaşlar support formunu kaldırmış sanırım google... Normalde verdiğim linkten ulaşılması gerekirdi.
Bunu dener misiniz? Sonuç alırsanız geri dönüş rica edeceğim
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Moriorinvictus yazdı: 07 Haz 2021 [ 11:54 ] Merhaba Gönderdiğiniz linkte destek için olan da tıklayınca form açılmıyor support sayfasına yönleniyor hangi maile göndereceğiz yazmış olduğunuz sorun ve method u hala daha Beklenmeyen bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Daha fazla bilgi edinin [OR-BAIH-01] bu mesajı almaya devam ediyorum bunun için nere ile nasıl bir iletişime geçmeliyim. bunu çözmeme uardımcı olursanız bir ay boyunca günde 2 kez evden ve işten olmak üzere reklamlarınıza tıklar ve tıklatırım :)
Arkadaşlar support formunu kaldırmış sanırım google... Normalde verdiğim linkten ulaşılması gerekirdi.
Bunu dener misiniz? Sonuç alırsanız geri dönüş rica edeceğim

!

Resim

Kullanıcı avatarı
Nicksiz
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen Nicksiz »

Yok kardeşim.. Olmadı kafayı yedim 1 aydır uğraşıyorum anasını satim böyle işin ya!

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Konu güncellenmiştir...
 !

Resim