Yerden yere vurulması gereken SİNEMA Filmleri..

Hayatımızın eğlenceleri Sinema ve Televizyon ilgili aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
neShve
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Yerden yere vurulması gereken SİNEMA Filmleri..

Mesaj gönderen neShve »

cnbc e de bi film izlemiştim bi eskimo donmuş buzların altında araştırma yapan bi ekip onu buluolar önce bişe bulduklarını sevinip buz katmanlarını kırıolar sonra insan olduğu ortaya çıknca kan fln verip damarlarına canladırıolardı=))) çok gülmüştüm izlerken bide korku filmi die vermişlerdi=)))

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bana göre Garez hiçbir işe yaramaz görünüşte korku filimi ama olaylar sonlanmadan başka bir olaya geçiyor...
Mesela kadının yorganının içinden bişiy,o çirkin oğlan çıkıyorya ondan sonra noluyor göstermiyor.

Bence çok -.Tabiki bu benim görüşüm
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Gökl-l@N
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Gökl-l@N »

bana göre DÜNYAYI KURTARAN ADAM :D

yorum yapmama gerek bile yok :D

Kullanıcı avatarı
MeLo
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen MeLo »

vsabaha aynen katılıyorum.Bu kadar saçma bir filim görmedim.Adamlar filmi çekerken konusunun ne olduğunu bilmiyolardı heralde çünklü çok saçma çok anlamsız bişey olmuş.

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

doom'a giderken korkucağımızı umuyoduk ama pek çok sahnesinde iyi gülmüştük ve de Gökl-l@N'ın dediği gibi dünyayı kurtaran adam

Kullanıcı avatarı
neShve
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen neShve »

dünyayı kurtaran adama bi kere laf yok onun sayesinde bi dergide 100 komedi filminden birinci seçildik=))adamlar bzm dalga geçtiğimizi zannetmişler=)))

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Dünyayı Kurtaran Adam : Amerika 'da efsane haline geldi

1982 yılı yapımı Dünyayı Kurtaran Adam filmi, Amerika'da bir efsane haline geldi.

Geçtiğimiz aylarda DVD'si Amerika'da satışa sunulan ve 100 bin gibi ciddi bir satış rakamına ulaşan film, geçtiğimiz günlerde de B-Movie Theater Film Festivali'nin açılış filmi oldu.

Resim

Türk Sineması'nın iyi veya kötü, tüm dünyada en çok tanınan filmi oldu 'Dünyayı Kurtaran Adam'... Çetin İnanç'ın yönetmenliğini yaptığı, Cüneyt Arkın ve Çetin İnanç'ın senaryosunu yazdığı filmde; başrolleri Cüneyt Arkın, Aytekin Akkaya, Füsun Uçar ve Necla Fide paylaşıyor. Film, yerli bilim-kurgu olarak çekildi ama izleyiciler tarafından komedi olarak algılandı. Cüneyt Arkın'ın at üstünde canavarlarla çarpışması, uzay aracındaki dikiz aynası, Arkın'ın kayaya şut çekmesi ve kamyondan bozma uzay aracı 'Dünyayı Kurtaran Adam'ın komedi filmi sıfatını kazanmasındaki ana unsurlardı.

Efsane film Dünyayı kurtaran Adam'(Turkish Star Wars)dan unutulmayan kareler:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
butterfly
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen butterfly »

uçuş planı'nını izlerken fenalık geçirmiştim.ordaki adamın gözleri sinir etmişti beni bayık bayık!!güya gerilim filmi alakası yok!!!

ÖYLE DERİNE DALAYIM Kİ KABARCIKLAR BİLE GÖZÜKMESİN...

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

BLAIR CADISI 1 FİLMDE HİÇBİR ŞEY OLMUYO SADECE 3 ARKADAŞ ORMANDA GEZİYOLAR VE VİDEOYA ÇEKİYORLAR ÇOK SALAK BİR FİLMDİ...!!!

Kullanıcı avatarı
neShve
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen neShve »

butterfly yazdı:uçuş planı'nını izlerken fenalık geçirmiştim.ordaki adamın gözleri sinir etmişti beni bayık bayık!!güya gerilim filmi alakası yok!

uçuş planında bende fenalık geçirmiştim iğrenç bir film ama süper reklam yapmışlar valla judie foster ordan oraya koşup durdu film boyunca uçağın içinde=)))