adım adım taciz :))

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
neShve
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen neShve »

[quote="butterfly"]ii de ztn böle olmasının nedeni sizsiniz!!kızlar bi erkekle beraber olur erkekse iki hatta daha faslasını idare etmeye kalkar!!!
haksızmym arkadaşlar ya!!

hayatım ewet sonuna kdr katılıorm sana hiç bi zmn doymuyo gözleri hep daha fazlasını istiolar yetinmiolar elindekilerle!!! ayrıca kızcağızın suçu yok bedensel olmasa bile kesin lafla tehdit etmiştir kız üstesinden gelincede dayanamayıp ağlamıştır =))) ztn dayanma gücü çok az siz erkeklerin=))))

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

kavga yok

Mesaj gönderen sıfır »

kavga yok (biz haklıyız ama belliki kızın gönlü war ama çocuğun yok çekmiş bi kenara aganigi naganigi...) 8)

Kullanıcı avatarı
neShve
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen neShve »

nie siz erkeler hep kendi dediğinizi kabul ettirmeye çalışrsınızki???illa olayı kendi yönünüzden haklı çıkarmaya çalışırsınız çünkü hep kendi yönünüzden bakarsınız bide azıcık bzm yönümüzden bakın!!!! çıkarın at gözlüklerinizi=)))

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

hayır

Mesaj gönderen sıfır »

sen eğer aşk&sevgi bölümünde benim yazdığım bir aşk hikayesini okuduysan o olaydan sonra ben hep çift taraflı bakmaya çalışıyorum herzaman nerden sorusunu hep aklıma getirmeye çalışıyorum

Kullanıcı avatarı
neShve
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen neShve »

ewet okudum ama sanmıorm eğer iki taraflı baksaydın bu olaya öle haklıyız demezdin!!!

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

olabilir

Mesaj gönderen sıfır »

MANTIK YÜRÜTÜRSEK RESİMDEN KIZ GELİYO SIKIŞTIRIYO ÇOCUK AĞLIYO KESİN VE BET Bİ CEWAP İÇİN ORADA OLANLARA SORMAK LAZIM BU YÜZDEN BENCE BOŞUNA TARTIŞMAYALIM :?

Kullanıcı avatarı
neShve
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen neShve »

kimse daha ii anlatamazdı varya!!!işte budur sizin düşünceleriz nası göründüğüne bakarsınız kız olsun olay olsun düşünceniz hep budur! nası görünüosa öledir dimi..kızları anlamamanız çok normal çünkü biz öle düşünmüorz=))

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

sen

Mesaj gönderen sıfır »

peki sen bakınca ne gördüğünü bana söyşlermisin bu komik olsun diye konmuş ama biz burda tartışıyoruz lütfen barış öneriyorum :smoke: :smoke:

Kullanıcı avatarı
neShve
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen neShve »

iyide kötü bi şekilde tartışmıorz ki =)) nebilim şunu birkere yazıorm daha yazmam ii okuyun=)) bir kız bir erkeğe sebepsiz yere tuhaf davranmaz kesin altında yatan başka bi sebep vardır anlatabildim mi?ztn biz de bu resim için konuşmuyorz,hayata dair olan şeyler bunlar=))

Kullanıcı avatarı
Gökl-l@N
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Gökl-l@N »

kızlar bakın ne istiyorsunuz bizden yaw?? ewet bizim gözümüz bazen dışarlara bakabilir ama gönlümüz sizde :P :D ( cok klasik bir yalan oldu herhalde ) :P :D