Bune yaw!!

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Bune yaw!!

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

Yaw geçen yaz biriyle çıktım baya uzun sürdü falan neyse baya ilgi gösterdim ona filmler e kartlar animasyonlar hazırladım onun için en ii arkadaşlarımla kavga ettim.neyse baya bir zaman geçti ayrıldık bilmediğim bir nedenle sır dolu.neyse ondan ayrıldıktan sonra bir teklif aldım zor oldu ama kabul ettim ona pek ilgi gösteremedim telim bozuldu sıkıntılıydım şimdi ikiside geri istiyolar neyapiyim yardım!!!!!!!!!!

Not:ben ikisinide istemiyom!!!

Kullanıcı avatarı
Golge
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

sen

Mesaj gönderen Golge »

sende ikisiyle çık
:D

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

senin durumun zor ya, ama sakın ikisiyle aynı anda çıkayım deme ve de kalbinin götürdüğü yere git eğer ikisinide istemiyosan boşver gitsin

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

istediğini yap

Mesaj gönderen sıfır »

gökaycım ben senin ne yaşadığını biliyom aynı sınıfta olmamızın bunda etkisi war ama bu yazdıklarından birini zaten unuttun öbürü desen onuda hatırlamıyoun o yüzden "güzel tavladık ama kaybettim önümüzdeki kız arkadaşlara bakacaz" de gitsin 8) 8)

Kullanıcı avatarı
xkursatxanaratx
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen xkursatxanaratx »

önemli olan senin mutluluğun.eğer ikisinide istemiyosan onlardan özür dileyip bunu kabul edemeyeceğini belirtmelisin.

Kullanıcı avatarı
Golge
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Golge »

fehmicim fikir ii de durum kötü

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

ee durumunu sen ayarlıycan zeki insan insan kendi şansını kendi yaratır bak bana benden örnek al 1,5 saatte kız ayarladım msnden ve hiç tanımadığım bi kızdı kendi şansını kendin yarat