Sevdiğinize Karşı Yaptığınız Jestler Veya EN ÇILGIN Şey...

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Sevdiğinize Karşı Yaptığınız Jestler Veya EN ÇILGIN Şey...

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

--------------------------------------------------------------------------------

evet arkadaşlar ilişkilerde sevgiliye yapılabilecek jestleri bu başlık altında toplayabilirz en azından fikir alışverişi olur yani benim ihtiyacım warda
En son $EI-IZAI)E tarafından 23 Ara 2005 [ 18:42 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
xkursatxanaratx
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen xkursatxanaratx »

...
En son xkursatxanaratx tarafından 29 Ara 2005 [ 19:36 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
MeLo
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen MeLo »

xkursatxanaratx çok iyi yapmışın.helal olsun.benim bile gözlerim yaşardı

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

xkursatxanaratx mükemmel bir taktik tebrikler...

Klasik taktikler istiyorsan teybe kaseti tak arkada çalsın sen de playback yaparsın!!!!

Veya reklamdaki gibi konsere gidecem diye kızı heveslendir sonra kız "ne var ben de giderim" desin sonra sana da bilet aldım de o senin boynuna sarılsın yani ömyle olması gerekiyor reklamda oluyor çünkü...

Devamı aklıma geldikçe yazarım.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MrPerfect
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen MrPerfect »

Onun(ismi bende kalsın) dogum gunu vardı.Ve tatil için antalya'ya gitmişlerdi. Benim ise içim içimi yiyordu. Yanına gitmek istiyordum ama ne kalacak yerim ve ne de fazla param vardı. Ama kafama koymuştum gidecektim. Herşeyi göze aldım ve gittim...NE KADAR APTALMIŞIM...(şu an da nişanlı)......

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

benim hiç sevgilim olmadı ama hoşlandığım birine yılbaşı akşamı (özellikle o güne ayarlamadım öyle denk geldi)kapısına gidip mektub vermiştim işe yaramadı ama verdim işte üstünden kaç yıl geçti şimdi olsa asla yapamam böyle bişi heralde :tuh:

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

pek öle jest yapmadım bence jestler erkeklerden gelmedi :D (herşey karşılıklı tabiama )eski sevgilim yazlığımızın girişinde gece 4 saat 25 saat çiçekle beklemişti(bn beklettm dakkasını biliorm :D ) sadece bişey sölemek için ama jesti hakedene yapıcaksın arkadaşım sadece onu söylüyorum ben olsam hiç ummadığı bi anda ona elimde kocaman bir çiçekle kapısına gider saatlerce bekler kulaına sölemek istedklerimi söylerdim dene işe yaramaması imkansız :D

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

yok artık ben vazgeçtim ya ben artık karşıdan beklicem eski cesaretim yok bu tip şeyler yürek istiyor o yürek olsa şimdi yeni yeni de denemez ama hoşlandığım kişiye açılırım :?:

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

ya yapma feraze_622 kim kırdı cesaretini dövelim arkadaşım(bu şiddet içeren sahneler çocuklar için uygun değildir :D )bence bu jestler heycan katıyor hayata :hoba: :hoba:

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

prenses maşallah çok tatlı bi kızsın ya sana kanım kaynadı .seninle msn dede sohbet etmek isterim :D