olmaz böyle saha demeyin!!

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
Gökl-l@N
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

olmaz böyle saha demeyin!!

Mesaj gönderen Gökl-l@N »

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
xkursatxanaratx
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen xkursatxanaratx »

doğasever insanlar işte.Ağaçları kesmemek için futbolu böyle oynamaya katlanıyolar.
En son xkursatxanaratx tarafından 01 Şub 2006 [ 14:22 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

walla öle demeyin cidden kesmek istemeyipte ağacı orta sahada bırakan da war o resmi aradım buraya koymak için ama bulamadım

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Üstteki resimde kalelerin boylamasına koyulduğunu düşününsenize alttakinin vay haline!!!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

haklısın volki de maçı iki yarı oynarlar iki taraf ta eşit şekilde maç yapmış olur.alttaki sahada maç yapan 22 kişiden 8 tanesi orta sahadaki ağaca çarparak hayatını kaybetmiş.4-5 oyuncu beyin kanaması geçirmiş,hastahaneye kaldırılmış...adamın biri de ağacın tepesinden maçı izliyomuş,adama top gelmiş adam yere düşmüş ayağını kırmış...!!!

Kullanıcı avatarı
xkursatxanaratx
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen xkursatxanaratx »

Hayret f_ak benim yazdığıma bi kusur bulmadan bi şey yazabilirmiş.Böyle devam et fak...
En son xkursatxanaratx tarafından 01 Şub 2006 [ 14:25 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

ben yanlış gördüysem konuşurum xkursatxanaratx...demek ki yazdıklarında yanlış görmüşüm...ayrıca çoğu konuda ve yazdığın mesajlarda seni savunmuşumdur okursan görürsün...!!!

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

bizim kütahyada bi apartmanın yanında bi kale direkleri vardı tam yola bakan yerde askeriyenin yanında Yıllarca acaba buraya niye kale yapmışlar diye düşndüm
Bir gün evin öbür yanından geçerken bi baktım ordada bi kale meğer orası önceden askerlerin boş vakitlerinde maç yaptıkları yermiş sahanın ortasına ev yapmış gavatlar