iŞTE..NBA'de All-Star'ın ilk 5'i

NBA hakkında herşey burada...Hem de son derece güncel!!!
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

iŞTE..NBA'de All-Star'ın ilk 5'i

Mesaj gönderen VSaBaH »

NBA’de All-Star’ın ilk 5’i belli oldu

Resim

19 Şubat günü Houstan’da yapılacak NBA All-Star maçının ilk 5 kadroları açıklandı.

Basketbol dünyası nefesini tutmuş, 55. All-Star maçını bekliyor. All-Star gecesinde tüm gözler, hiç kuşkusuz, 13. kez art arda All-Star seçilmeyi başaran ve bu alandaki rekorun sahibi olan Shaquille O’Neal’dan bile daha fazla oy almayı başaran Cleveland’ın yıldızı LeBron James’in üzerinde olacak. Houston Rockets, 55. All-Star maçında ilk 5’te kendi seyircisini 2 oyuncuyla (Yao Ming ve Tracy McGrady) selamlayacak. Milli basketbolcu Mehmet Okur ise, bu yıl gösterdiği muhteşem performansa karşın, All-Star’da yer almayı başaracak kadar oy alamadı.

19 Şubat günü (Türkiye’de 20 Şubat) Houstan’da yapılacak NBA All-Star maçının ilk beşleri şöyle:

DOĞU
Jermaine O’Neal / forvet / Indiana
LeBron James / forvet / Cleveland
Shaquille O’Neal /pivot / Miami
Allen Iverson / oyun kurucu / Philadelphia
Dwyane Wade / oyun kurucu / Miami

BATI
Tim Duncan / forvet / San Antonio
Tracy McGrady / forvet / Houston
Yao Ming / pivot / Houston
Kobe Bryant / oyun kurucu / L.A. Lakers
Steve Nash / oyun korucu / Phoenix
En son VSaBaH tarafından 14 Şub 2006 [ 20:37 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

abicim o doğunun kadrosu ne öle yaw doğuya ben olsam paramı yatırırım ya siz

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

yada düzeltiyorum batı daha iyiymiş tüh neyse paramı genede doğuya yatırırım ben orda T-mac Yao Ming ve ve v Kobe BRAYANT war

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

kıran kırana bi maç olacağı belli...şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum...ama VINCE CARTER gibi bir şov adamının seçilmemesi büyük yanlış...

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

unutmuşum orda T-MAC,Allen Iverson gibi süperstarlar var gerçi hepsi star ama ben ikisinin hastasıyım...

Kullanıcı avatarı
MeLo
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen MeLo »

fak87 merak etme Vince Carter da seçildi ama il beş değil.(orda sadece ilk beşler var)
Volkan takımları yanlış yazmışsın.

doğuyla batıyı ters yazmışın.değiştir...

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

volkan benim bildiğim SHAQ doğuda oynuyor ama,hatta bütün oyuncular ters yazılmış batıdakilker doğu, doğudakiler batı diye yazılmış düzeltirsen sevinirim...herkese başarılar!!!