Asker Mektubu

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
msdmr40
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Asker Mektubu

Mesaj gönderen msdmr40 »

--------------------------------------------------------------------------------

Temel askerdedir fakat kimi kimsesi yoktur ve birgün Temel cumhurbaşkanından harçlık istemek için bir mektup yazar ve mektubu göndermesi için çavuşa verir çavuş da temel hiç mektup göndermezdi acaba kime yazmiş diye merak eder ve mektubu okur mektupta temel cumhurbaşkanından 20 milyon harçlık istediğini okuyunca temele acır ve cebindeki 15 milyonu zarfa koyup Temel'e verir ve Temel parayı alınca bir mektup daha yazar çavuş yine mektubu okur ve mektup da şöyle yazar SAYIN CUMHURBAŞKANIM PARA İÇİN SAĞOLUN AMA BUNDAN SONRA BANKA HESABIMA YATIRIN ÇÜNKÜ BİZİM İBNE ÇAVUŞ PARANIN 5 MİLYONUNU YEMİŞ

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

SAYIN CUMHURBAŞKANIM PARA İÇİN SAĞOLUN AMA BUNDAN SONRA BANKA HESABIMA YATIRIN ÇÜNKÜ BİZİM İBNE ÇAVUŞ PARANIN 5 MİLYONUNU YEMİş
iyiki 25 koymamış ozaman da çavuşun adı faziciye çıkardı :lol:
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
msdmr40
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen msdmr40 »

kardes insanin adi cikmasin yeterki ne yapsa hor görülür öyle degilmi ???????

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Yani adam iyilik yapıyor aldığı karşılığa bak böyle adamlar bir kere hata yapmaya görsün sürekli aynı hatadan yargılanırlar...

Bir benzeri benim başıma da geldi msdmr40 sen de iyi bilirsin (yurtta) isterseniz paylaşayım ben şimdi satranç oynamayı yeni yeni öğreniyordum ,insanlık hali ya bir kere renkleri karıştırıp yanlışlıkla kendi piyonumu yemiştim hem de ciddi ciddi öyle şaka falan da yapmadım .Herkes bana acayip acayip baktı ben anlamadım tabiki sonra bir gülme koptu herkes oyunun sonuna kadar güldü bana bir görsen ...

BENDEN SİZE BİR TAVSİYE SAKIN KENDİ PİYONUNUZU YEMEYİN!!! :D

Aradan uzun zaman geçti (yakalşık 3-4 ay) bana hala yaptığım hareketi hatırlatırlar kendi piyobnlarını yer gibi yapıp "Mükemmel bir hamle (!)" deyip gülerler bana fazla uzatmayım.İşte ben uzuuuuuuun zaman önce yaptığım bir hatanın hala sonuclarina katlaniyorum gerci komik oluyor ama olsun yine de kotu..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
msdmr40
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen msdmr40 »

evt olayi hatirladim ama odadakiler seni sevdikleri için öle yapiyolar bence tabiki bir insanin üzerine bu kadar gidilmez ama onlar yinede seni seviyolar buna inan ve kendini bu kadar üzme senin için daha iyi olur sahsen ben senin üzülmeni istemem

Kullanıcı avatarı
Gökl-l@N
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Gökl-l@N »

temele laf yok kardeşim
o ne derse güzel der
ne eylerse güzel eyler ;-)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

evt olayi hatirladim ama odadakiler seni sevdikleri için öle yapiyolar bence tabiki bir insanin üzerine bu kadar gidilmez ama onlar yinede seni seviyolar buna inan

Ben de biliyorum beni üzmek için söylemiyorlar ben üzlmüyom,gerçi bazen abartıyorlar ama yine de üzülmem .Yalnız onlara da hak vermek gerekir yaptığım hareket öyle böyle komik deil ÇOK KOMİK!!!

kendini bu kadar üzme senin için daha iyi olur sahsen ben senin üzülmeni istemem

Eyvallah msdmr40 gözlerim yaşardı gerçekten ÇOK TEŞEKKÜRLER
 !

Resim