Konyadan birkaç manzara [kendi çekimlerim]

Gezip gördüğünüz yerleri bizimle paylaşmak veya kendi memleketinizi bize tanıtmak mı isityorsunuz?? Daha ne duruyorsunuz.
Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Konyadan birkaç manzara [kendi çekimlerim]

Mesaj gönderen amsy »

anladığım kadarıyla konyalı bu sitede çok.ben aslen konyalı değilim ama konyayı çok severim.ve bugünde burda hava çok güzel .bir kaç resim çekip sizinle paylaşayım dedim.çok fazla artistiki fotoğraf değiller ama olsun.
işte bir demet konya......

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Güzel pozlar yakalamışsın amsy bunu tam olarak nerden çektin apartmandan falan mı pozlar oldukça net ve sakin hiç araba yok sanki herkes senin fotoğraf çekmen için dışarı bile çıkmamış :eek: ;-)

Aslen Konyalı olmasan da

YAPMIŞSIN YA O YETER!!! :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen amsy »

burası selçuklu.tranvay hesabıyla köy hizmetleri durağı.7 katlı apartmanımızın en üst katından (yani bizim evden :D )çekildi.2. resimdeki ufukta görülen yerler afrayla kulesitenin binaları...
bizim kavşakta pek öyle trafik olmaz zaten .burası çok güzel ve sakin bir yer.

en sondaki resimde kampüse bakıyor....

bu şehri seviyorum :wave:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Sevilecek bir şehirimiz var ŞÜKÜRLER OLSUN!!!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
furkan_turker
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen furkan_turker »

la sen daha ofu gormediğin belli ofu gorsen turkiye de baska sehir yok dersin dostum
ama yıne de tebrikler guzel fotolar çekmişin eğer ofu merak adiyorsan da oflular.com agir de resimlerle ofu gor
sonra deme ki ofu gormedım

Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen amsy »

öle hoca daha görmedik oraları.inşallah yolumuz düşer.tabi bunları resimlerden anlatmak zor tabi.gidip bakman , bakıp anlamak lazım

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

VSaBaH yazdı:Güzel pozlar yakalamışsın amsy bunu tam olarak nerden çektin apartmandan falan mı pozlar oldukça net ve sakin hiç araba yok sanki herkes senin fotoğraf çekmen için dışarı bile çıkmamış :eek: ;-)

Aslen Konyalı olmasan da

YAPMIŞSIN YA O YETER!!! :D

bayaa damardan yazmışın

şahandaki gibi oldu kimsenin görüpte duyamadığı duyupta gidemediği yerlerden birkaçı olan konya ve of tayız... :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Of da benim memleketim Konya da benim memleketim Anadolu'nun heryeri benim memleketim eminim ki hepsinin de kendini göre güzellikleri var ...

Biz Konya'da yaşadık oraya gönül verdik oranın ekmeğini yedik orası bize güzel geliyor.Trabzon 'a gittim gerçekten güzel bir şehir..

la sen daha ofu gormediğin belli ofu gorsen turkiye de baska sehir yok dersin dostum
ama yıne de tebrikler guzel fotolar çekmişin eğer ofu merak adiyorsan da oflular.com agir de resimlerle ofu gor
sonra deme ki ofu gormedım
furkan_turker biz Konyamizi forumda tanittik istersen sen de Of'u forumumuzda tanıtabilirsin.

HERKES GÖRSÜN ANADOLUMUZ NE KADAR GÜZEL !!!
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
Gökl-l@N
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

ORDU (Karadenizli olmak bir ayrıcalıktır!!

Mesaj gönderen Gökl-l@N »

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Yav Gökl-l@N, iyi de bunları niye Konya içine koyuyorsun Aç Ordu diye bir bölüm oraya koy hayret yaaaaaa!!!
:evil: :mad: :shock:
 !

Resim