Captain tsubasa for pc full sürüm kaçırmayınn!!!!

Arkadaşlar ister menejerlik, ister frp, ister strateji her tür oyun için buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

rammetal yazdı:ya abi saol da bu vardı benm istediim forumun ikinci sayfasındaki ikinci forumda bi arkadaş transfer faln demiş onun dedii tsubasayı istiororum ben yardımcı olabilirmsn ama eer onun dediini koyabilirsen sevinirim

Arkadaşım o zaman 1. sayfadaki 2. mesajımdaki Tsubasa oyunlarını kontrol et. Onlardan biri senin dediğindi galiba. Oyun çince değildi birinde ve bahsettiğiniz adamlarda vardi ama hangisi bilemiyorum. Tsubasa 4 olabilir...

:!: Onlar Basit aslında... Hangi oyunu oynamak istiyorsan parantez içide yazan emülatör yüklüyorsun ve oyunun zipli dosyasını indirip, emulatörde o romu arattırıyorsun...

Emülatör :ok: (Nes veya Snes)
Rom :ok: (tsubasa versiyonlarından indirdiğin zipli dosya)

Onlardan biri senin aradığın değilse yapabileceğim birşey yok maalesef... Aslına bakarsan bu tsubasa oyununun birde Robin versiyonu vardı ama onu bende bulamıyorum...

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
rammetal
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen rammetal »

tmm dostum saol onları zaten indirdim onlardan biridir heralde dediin gibi orda birinci sayfada tsubasa robinde var biri yayınlamış ordan indirdim yardımların için saol

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

rammetal yazdı:tmm dostum saol onları zaten indirdim onlardan biridir heralde dediin gibi orda birinci sayfada tsubasa robinde var biri yayınlamış ordan indirdim yardımların için saol

Rica Ederim... Hangi birinci sayfadan bahsediyorsun anlamadım. Benim dediğim atari oyununda Tsubasa yok. Bildiğimiz Tsubasa oyunu fakat Tsubasa'nın yerinde Robin isminde sarışın bi karakter var. Zamanında çok aramıştım ama artık o kadarda lazım olmasa gerek bana :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
rammetal
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen rammetal »

yaa abi robin zaten tsubasa 1in kopyası ve aynızmnda çok kısa oyun yani ama kendine göre bi zevki var tabiki elvis mesela misugiyle taklitlenmiş kalp hastalı olduu içn sadece bi yarı sahada kalabilio bunun gibi bende eskiden oynamıştım oyun kapatmştm ataride kaseti vardı şmdi olsa sana yollardım çok istiosun :D de ben bişe dicem bulabilirsen sevinirim ya şmdi ben tsubasanın türkçesini indirdim nes içn işte tam milli takıma geçeceim zmn oyun böle hani ataride kaset bozuluo ya aynı öle oluo hep orda oluo kaç kere baştan oynadım oynadım öle oluo bide ben şifresiz oynamayı severim yoksa var iki tane bildiim şifre direk bitiririm de yani sen hatasız olan tsubasa türkçeyi bulabilirsen sevinirim arkadaşım:)

Kullanıcı avatarı
murat1
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen murat1 »

bnde kuramadım kardeş bi yardım et yha:(

Kullanıcı avatarı
murat1
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen murat1 »

yha herşeyi yaptım en sonunda tusubasa ve robin dosyasını bulamadım onu nerden indircez LÜTFEN YARDIM ETTT :tuh:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

murat1 yazdı:yha herşeyi yaptım en sonunda tusubasa ve robin dosyasını bulamadım onu nerden indircez LÜTFEN YARDIM ETTT :tuh:

Atari oyununu soruyorsun galiba...Tsubasayı anlatıyım ama robin yok bu başlıkta...

İşte nes ve rom'unu tek linkte gönderiyorum zaten...

:ok: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Nasıl açacağına gelince... Bu konunun 1. sayfasında en alttaki mesajımı oku...

KOLAY GELSİN...
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
tsubasa1
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen tsubasa1 »

ya kardeş bu linklerin hiçbiri çalışmıo kusura bakma ama bi sürü uraştım hiç bişi yapamadım :( neyse artık .. 14 2 2008

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

unnamed_911 yazdı:pc için olanı nı yanı 190 mb olanı yükleyebilen varmı ben bi linke ulasamadımda :D

Arkadaşım 1. sayfada var ve linkler çalışıyor nasıl indiremediniz anlayamadım. İşte linkler tekrar veriyorum;

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Yükleyen birçok arkadaşımız var. Lütfen dikkat et biryerde hata yapıyorsundur mutlaka...
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
FANYAR
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen FANYAR »

ya hu bu oyun şimdi tsubasa road do 2002 varmı buı dosya da =D>