Helal olsun dedeme!!!

Bu bölümümüzde gülmekten kırılacaksınız...
Kullanıcı avatarı
burge_sue
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen burge_sue »

:lol: wala lafı ii yapıştırmış ne diyimmm

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

İddaa ya girerim bu dede Konyalıdır :mrgreen: :mrgreen:

Dün otobüsteydim yeni bindim otobüs kalabalık bende gittim bir tane kızın basına dikildim kız Allah (cc.) için güzeldi ,sonra hastanenin ordaki durağa geldiğimizde bir tane yaşlı amca ellerinde poşetler otobüse bindi ve yanıma geldi dikildi yorulmuştu besbelli ama o yüzü güzel huyu kötü kız o amcayı görmesine rağmen kalıpta yer vermedi bende kızdan tiskindim birden.

Belki utanır diye yanında bağırarak amca verin elinizdekileri tutuyum dedim bön bön bana bakıyor gelde sinirlenme hayret yawwwww :twisted: :twisted: :evil:
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
black_sea
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen black_sea »

Arkadasların söylediklerine katılıyorum.Yaslılarımıza tabiki yer vermemiz gerekir;ama bazı arkadaşlarımız olayı abartarak tanımadıgı kızlarada yer veriyor.Belkide doğru bir sey ama bu yanlış anlaşılabiliyor: :shock: :razz: :shock:

Kullanıcı avatarı
Gökl-l@N
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Gökl-l@N »

ilk önce o insana hitap edeceksin diyeceksin ki amca veya teyze buyurun oturun eger yok evladım sen otur derse ısrar edeceksin... sonra o oturur zaten o gelmeden de kalkmayacaksın... bu işin raconu bööle sonra enayi durumuna düşersin

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

bazı arkadaşlarımız olayı abartarak tanımadıgı kızlarada yer veriyor.

black_sea, inan bana onlar yaşlılara yer vermeyenlerdir...

önce o insana hitap edeceksin diyeceksin ki amca veya teyze buyurun oturun eger yok evladım sen otur derse ısrar edeceksin... sonra o oturur zaten o gelmeden de kalkmayacaksın... bu işin raconu bööle sonra enayi durumuna düşersin

Gökl-l@N güzel taktik !!!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
medcezir85
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen medcezir85 »

Tamam yer verelim haklısınız geçende metroda çocuklu bayana yer vereyim dedim kalktım kadım yok oturmayacağımdedi ama iş işten geçti yerim çokten dolmuş hade çık işin içinden çıkabilirsen