Forumumuzda karşılaştığını hataları bize bildirin!

Forumumuza girişte veya forum kullanımı sırasında karşılaştığınız her türlü sorunu bize bildirip, sorunun çözülmesini hızlandırabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Re: Forumumuzda karşılaştığını hataları bize bildirin!

Mesaj gönderen göKhan. »

dikenüstünde yazdı:Soruyu anlamadım. Ama diğer forum siteleri IE'dan açınca böyle olmuyor. Normal bir şekilde firefox'daki gibi oluyor bende.

:ok: Evet.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

dikenüstünde yazdı:Soruyu anlamadım. Ama diğer forum siteleri IE'dan açınca böyle olmuyor. Normal bir şekilde firefox'daki gibi oluyor bende.

Çözünürlük derken demek istediğim;

• 640x480
    800x600
    1024x768

türünden ekran boyutları...

Yani muhtemelen sadece size özel bir durum olsa gerek. Çünkü ben burada iki farklı bilgisayarda IE'de açtım forumu ama sorun göremedim.

Başka sorun yaşayan var mı arkadaşlar? Aynı bu şekilde ama.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Abi benim lugatımda çözünürlük yok yav bilmiyorum.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

dikenüstünde yazdı:Abi benim lugatımda çözünürlük yok yav bilmiyorum.

Bilgisayarın ekranının çözünürlüğünü değiştirmek için yani ekran boyutunu ayarlayabilmek için yapman gereken şey;

Masa üstünde herhangi bir yere sağ tıklayarak Özellikler / Ayarlar'dan altta Ekran Çözünürlüğü yazısını göreceksin. Oradan kullandığın çözünürlük boyutunu görebilirsin.

Bu XP için Vista kullanıyorsan söyle onu da tarif edeyim...

Bu arada arkadaşlar başka sorun yaşayan var mı?
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Ha onu biliyorum, IE ayarından büyük bizim yazılar, babam okurken zorlanıyor o yüzden, ama şimdi normal boyda yazı boyutları büyük hoşuma gitmedi eski haline getirdim. Benim IE'daki sorun dediğim yazılar ortalı şekilde. yani sola dayalı değil.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

dikenüstünde yazdı:Ha onu biliyorum, IE ayarından büyük bizim yazılar, babam okurken zorlanıyor o yüzden, ama şimdi normal boyda yazı boyutları büyük hoşuma gitmedi eski haline getirdim. Benim IE'daki sorun dediğim yazılar ortalı şekilde. yani sola dayalı değil.

Ama ben birçok bilgisayarda denedim öyle birşey göremedim. Başka bu soruna benzer bir sorun yaşayan arkadaş var mı ki?
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
swashbuckler
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen swashbuckler »

Edebiyat bölümüne girmeye çalıştığımda "Bu forumu okuma yetkiniz yok." uyarısı alıyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

swashbuckler yazdı:Edebiyat bölümüne girmeye çalıştığımda "Bu forumu okuma yetkiniz yok." uyarısı alıyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

Kontrol edip geri bildirimde bulunursanız sevinirim...
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
swashbuckler
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen swashbuckler »

sorun halledilmiş.teşekkürler

Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Forumumuzda karşılaştığını hataları bize bildirin!

Mesaj gönderen HayLaz_EjDer54 »

Ben Mozilla Firefox İndirdim Ondan Bu Siteye Girmeye Çalıştım Adımı ve Şifremi Yazdım Ama Sonradan Tekrar Üye Değilsiniz Diyor :(