2005-2006 Turkcell Süper Ligi Şampiyonu GALATASARAY

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Turkcell Süper Lig’de büyük heyecana sahne olan 2005-2006 sezonunda, şampiyonluk ipini Galatasaray göğüsledi.

Resim

İSTANBUL - Son haftaya ikili averajla ikinci sırada giren Galatasaray, Kayserispor’u 3-0 yenerek puanını 83’e yükseltti. Sarı-kırmızılı takım, Denizlispor deplasmanından 1-1 beraberlikle dönen Fenerbahçe’nin önünde şampiyonluğunu ilan etti.

UEFA Kupası’na katılma mücadelesi veren takımlardan Trabzonspor, cezası nedeniyle İzmir’de oynadığı maçta Beşiktaş’a 2-1 yenilmesine rağmen siyah-beyazlı ekiple birlikte UEFA Kupası’na giden ikinci takım oldu.

Gençlerbirliği sahasında Çaykur Rizespor’a 3-1 yenilerek büyük bir fırsat kaçırırken, yine UEFA mücadelesi veren Kayserispor, deplasmanda Galatasaray’a 3-0 yenilerek hedefine ulaşamadı.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bize sadece tebrik etmek kalıyor!!

Ama seneye işiniz çok zor. Çünkü seneye bu seneki gibi bir BEŞİKTAŞ olmayacak!!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Haftalar öncesinden feneri şampiyon yapanlara, 2 kupayıda garanti görenlere ders olsun futbol bu 90 dakika bitmeden hiç bişey belli olmaz Galatasarayı kutluyorum, Fenerbahçeye ise geçmiş olsun diyorum, şampiyonluk kutlamalarındaki Hakanın göz yaşları herşeyi çok güzel anlatıyordu, o göz yaşları bir beşiktaşlı olarak beni bile duygulandırdı

Kullanıcı avatarı
isates
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen isates »

sadece kutlama sözlerei ve tebrikler yeterli olurmu bilmiyorum bende galatasaraylıyım ama hiç beklemediğim bir şampiyonluğumuz var ben buna ancak ilahi adalet diyorum hak yerini buldu.

Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen MeQueR »

tek bişey söyleyerk bu gereksiz tartışmayı kapamak istiyorum...
ben Fenerbahçenin galatasaraya yenilerek şampiyon olmasını istemezdim....

Kullanıcı avatarı
ozgurcocuk
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen ozgurcocuk »

Ben bu şompiyonluğu bekliyodum fenerbahçe iki kupayı birden alıcaz demesinde sonra kupayı alamıyacağının belirtisiydi.