Fenerbahçeliler burası sizin
Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

Kullanıcı avatarı
evren
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen evren »

reklam yapmayın kardeşim

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

abi helal hakikaten yorum yok...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bu sayfa bende bir antipati yaratmış görünce moralim bozuluyor ama bu nedense beni çok güldürdü ve keyiflendirdi...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
evren
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen evren »

Arkadaşlar şu FENERBAHÇE ne kadar büyük takım baksanıza, diğer kulüpler birlik oluşturmuş adeta FENERBAHÇE'yi düşman haline getiriyorlar.Ben buna sadece meyve veren ağaç taşlanır diyorum ama yine de hepimiz bu ülkenin insanlarıyız bu kadar öfke beslenmesini gerçekten kınıyorum özellikle seni REHA.

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

İşte Fenerbahçenin düşmanının bol olmasının sebebi bu, fenerbahçenin kendini büyük görmesi

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Evren benim Fener'i sevmememin nedeni ne biliyor musun ?

Avrupa'da hiçbirşey yapamıyor ama gelip Anadolu takımlarını yenmesini biliyor. Ne zaman Avrupa'da başarıyı yakalar o zaman başım üstüne.

Hem benim düşmanlığım ligde Avrupa'da belki çoğu Fenerli'den çok desteklerim ama ligde maalesef. Galatasaray' a Saygı duyarım mesela
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
evren
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen evren »

volkan bu seneki lig taplosuna bak galatasaray anadolu takımlarını hep yenmiş ama derbileri kaybetmiş, fenerbahçe ise derbileri almış andolu takımlarına takılıp şampionluğu kaçırmış.

Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen MeQueR »

yaa açtırtmayın bayramlık aazımı şimdi bu galatasaray için tasarlanmış bi power point sunusundan çalıntı bir essrdir buyrun indirin.... yannıs sonuna kadar okuyun derim ben....galatasaraylı olsanıs bile...

link:

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ... a.pps.html