İkizlerin babaları farklı çıktı!

Gözlerinize inanamayacağınız "nasıl olur ya?" dedirten garip olaylar bu bölümde...
Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

ABD'de bir annenin 11 ay önce dünyaya getirdiği ikizlerin babalarının farklı olduğu ortaya çıktı. Telegraph gazetesinin haberine göre, Teksas eyaletinin Dallas kentinde yaşayan Mia Washington ve nişanlısı James Harrison, 11 aylık Justin ve Jordan adlı ikizlerin farklı yüz özellikleri olduğunu fark ederek DNA testi yaptırmaya karar verdi.
Resim

Babalık testi sonucunda, Justin ve Jordan'ın aynı babadan olmadıkları ortaya çıktı.
Testi yapan laboratuvar, bugüne kadar böyle bir sonuçla karşılaşılmadığını, böyle bir şeyin bir daha görüleceğinin sanılmadığını açıkladı.
Bu arada, Fox News televizyonuna konuşan Mia Washington, gebe kaldığı dönemde bir başkasıyla ilişkiye girdiğini itiraf etti.
"Farklı babaları olan ikizlerim var. Bu, tüm Amerika'da ve dünyada bula bula beni buldu. Şoke oldum" diyen ikizlerin annesi, çocuklarına zamanı gelince durumu açıklayacağını, ancak diğer babaya haber vermeyi düşünmediğini söyledi.
James Harrison ise nişanlısının ihanetini affettiğini, çocukları birlikte büyüteceklerini belirtti.

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

İnanmıyorum yaa. Ne berbat bir durum.
Ama adam vidanlıymış, helal olsun!!!

Kullanıcı avatarı
süpürgesiz_cadı
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen süpürgesiz_cadı »

ayy iğrenç bi durum allah korusun... ya ne vicdanı adamda akıl yokmuş bence. gerci bakalım kendininde kalır yanı yokturda ondan affetmiştir :heh: Kıyamet alemetleri işte farklı ikizler vay beeee Allah nelere kadir...

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

Bilmiyorum ama bence kabul etmesi çok ağır bir karar. Yani insanın aldatıldığını bilmesi ve bunun bir meyvesini yetiştirmeye karar vermesi çok da kolay olmasa gerek...

Kullanıcı avatarı
süpürgesiz_cadı
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

onların yaşam tarzları o dinden bi haberler böyle olmasıda cok doğal sasılmaması gereken bi durum affetmesi.... Allah hidayet eylesin ne diyebiliriz..

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Mesaj gönderen GS Rh (+) »

iNANASIM GELMİYOR İNANMADIMDA ÇOK SAÇMA BU ŞEKİLDE BİR GEBELİK SÖZ KONUSU BİLE DEĞİL..
DÜŞÜNSENİZE BAŞKASIYLA İLİŞKİYE GİRMİŞ OLMASI DURUMU DEĞİŞTİRMEZ Kİ..!!!

SADECE EŞİYLE İLİŞKİYE GİREN BÜTÜN KADINLARIN 4 DÜZ 5 ŞİZ FALAN ÇOCUKLARI OLMASI GEREKİR SAÇMA ..
HABER YAPMAYA BİLE DEYMİCEK BİR KONU FAKAT MALESEF Kİ BÖYLE SAÇMA ŞEYLERLE UĞRAŞMAKTAN BAŞKA ÇABALARI YOK HABERCİLERİMİZİN...

Kullanıcı avatarı
süpürgesiz_cadı
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

GS Rh (+) neden saçma olsun ALLAH dilerse herşey olur.... Yalan bi haber oldunu sanmıyorum :huh:

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Mesaj gönderen GS Rh (+) »

süpürgesiz_cadı yazdı:GS Rh (+) neden saçma olsun ALLAH dilerse herşey olur.... Yalan bi haber oldunu sanmıyorum :huh:

Bilmiyorum bence saçma kadının başkasıyla ilişkiye girmesini saçma bulmuyorum onlarda ahlaki kural diye bişey yok ama neticede dediğim gibi kimsenin 1 tane çocuğu olmaz eğer bu doğru olsa 5 şer 5 şer hatta 20 şer 20 şer dahada fazla olması lazım...

Kullanıcı avatarı
süpürgesiz_cadı
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

GS Rh (+) yazdı:
süpürgesiz_cadı yazdı:GS Rh (+) neden saçma olsun ALLAH dilerse herşey olur.... Yalan bi haber oldunu sanmıyorum :huh:

Bilmiyorum bence saçma kadının başkasıyla ilişkiye girmesini saçma bulmuyorum onlarda ahlaki kural diye bişey yok ama neticede dediğim gibi kimsenin 1 tane çocuğu olmaz eğer bu doğru olsa 5 şer 5 şer hatta 20 şer 20 şer dahada fazla olması lazım...

Olan olmuş zaten eğer doğruluk payı varsada ne diyelim Taktiri ilahi ;) Bizim BAşımıza gelmemesi duası ile :) Allah saptırmasın... Zaten demişler ya dünyada ilk defa görülen durum diye.. Allah dilerse herşey olur bizim içinde bir ibret aslında bunlarda :hmm:

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen ShiftlesS »

Ben bu durumda olsam kamera önüne asla geçemem bide geçip pozlar veriyo kadın :D
Allah ıslah etsin :heh: