Rapidshare sınırı artık dert değil! 30 Saniyede Sınırsız

İnternetle ilgili sorunlarınız, aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Rapidshare sınırı artık dert değil! 30 Saniyede Sınırsız

Mesaj gönderen sıfır »

Ağrılı,sancılı 1 saat bekleyişe SON! Küçük bir yontemle probleminiz kalmayacak, eminim bu yöntemi bilenler vardır ancak bilmeyenlere olayı anlatmak gerek..

İlk önce CCleaner programını indirin..
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Rapidshare den dosya indirmeye çalıştığınızda size limitiniz doldu gibi komik bir uyarı gelince üzülmeyin ve ilk önce modeminizi kapatın, programı çalıştırın. Programdayken resimde işaretli olan yerleri işaretleyin ve "Run Clenar" 'a basın. İşlem bu kdr, kolay gelsin..

Herkese kolay qele..

Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen MeQueR »

eywallah kardeş :) ama ben bu programa ihtiyaç duymuyom çünki gerekli dosyaları kendim siliyom :lol:

Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen amsy »

nasıl siliyosun yaaMeQueR, bizede söylrde bizde yapalım...valla benim belalım bu rapidshare ...usanma noktasına geldim artık..

Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen MeQueR »

ya giri şte documents and settingsten temporary cookiler felan hepsini boşalt bi de modemini resetle oooh mis gibi işte :lol: basen olmuyo ama yemiyo rapid :lol:

Kullanıcı avatarı
CaTaFaLQuE
Forum iğrenci

Mesaj gönderen CaTaFaLQuE »

Myth bana internet cafede işe yariycak bişey söle böle modem kapat dalan olmuyo.... :D

Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen MeQueR »

olmas ki o saman :lol: anca premium account alcan :lol: çünki ip adresini deiştirmen gerek ip adresin kaydoluyo :lol:

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

walla sadece cokiesle bnje olmas internet araçlarından ayarlara gel klasör ü gösterde onları sil cokies leri sil temp i sil ne warsa sil işte olmadı prefect i de sil sonra dene...

Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen amsy »

abi birde bu program hakketen bi işe yaramaz yani...sıradan bir sistem temizleme programı ...bu gibi şeylerle olacağını sanmıyorum...ben bi aralar premium account şifreleri bulmuştum ...işte belli bir saatte girin diyorlardı...o da işe yaramadı...bilmiyorum...

hele internet cafede isen işler biraz daha zor .yaaa 1 saat daha oturup ekstra para verecen yada çıkıp gidecen...artık işin yarına kaldı.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

başka bi int kafeye git ya ne uğraşcan haa bu arada int kafeler bir dez avantaj hepiniz aynı modemden girionus yani IPler aynı oluo walla biri senden önce 50 MB indirmişse yada senden önce indirmeye başlamışsa sede ayrı bi deli oluon...

Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen MeQueR »

yok yaa işe yarıyo bu prog. saten yapptıı benim dediim dosyaları silmek ne varsa netle ilgili siliyo işte sora modemi kapayıp açıca ip adresin de deişiyo oh mis kimin rapide kapak :lol: yaf ne uraşcam bundan soora yaşasın kötülük hehehe :lol: :twisted: :twisted: :twisted: